05 Nisan ÜDY-ODY Sınavına Hazırlık Yeni Deneme Sınavlarımız Yayınlanmıştır

05 Nisan ÜDY-ODY Sınavına Hazırlık Yeni Deneme Sınavlarımız Yayınlanmıştır

Yeni Deneme Sınavları

Değerli ÜDY-ODY Kursiyerlerimizin Dikkatine;

05 Nisan 2014 tarihinde yapılacak ÜDY-ODY Mesleki Yeterlilik Belge sınavlarına hazırlanabilmeniz için tamamiyle Bakanlık sınav formatına uygun Deneme Sınavlarımız internet sitemizde yayınlanmıştır. Bugün itibariyle var olan deneme sınavlarına ek olarak 4 yeni deneme sınavı da hazırlanmış ve sitemizde yayınlanmıştır. Sınav tarihine kadar da her gün yeni deneme sınavları yayınlanacaktır.

ÜDY- ODY Mesleki Yeterlilik Belgelerine en kısa sürede sahip olabilmeniz için, 05 Nisan 2014 sınavını kazanmanız gerekmektedir.

Sınavda başarılı olabilmek için de; sınav başarınızı arttırmak için yayınlanan deneme sınavlarını, zamanında çözmeniz ve en az 40 soruyu doğru olarak cevaplamanız önemlidir.

Tüm kursiyerlerimize ve sınava girecek olan tüm adaylara başarılar dileriz.

ÜDY-ODY Deneme Sınavlarına ulaşmak için tıklayınız

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire