10 Mart 2013 ÜDY, ODY, SRC, SRC5 Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanmıştır!

10 Mart 2013 ÜDY, ODY, SRC, SRC5 Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçları Açıklanmıştır!

ÜDY, ODY, SRC, SRC5

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında zorunlu olan mesleki yeterlilik belgeleri ÜDY1 Belgesi, ÜDY2 Belgesi, ÜDY3 Belgesi, ÜDY4 Belgesi, ODY1 Belgesi, ODY2 Belgesi, ODY3 Belgesi, ODY4 Belgesi, SRC1 Belgesi, SRC2 Belgesi, SRC3 Belgesi, SRC4 Belgesi ve SRC5 Belgesi için 10 Mart 2013 tarihinde yapılan sınavların sonuçları açıklanmıştır.

TUGEM ve ÜDY Akademi kursiyerlerimiz sınav sonuçlarını öğrenmek için eğitim merkezlerimizi arayabilirler. Diğer katılımcılar ise sınav sonuçlarına www.turkiye.gov.tr üzerinden e-devlet şifreleri ile ulaşabilirler.

Sınavda başarılı olan tüm katılımcıları tebrik ederiz. Sınavda başarısız olanların 2013 yılında yapılacak sınavlara tekrar başvurmaları gerekecektir.

2013 ÜDY-ODY-SRC-SRC5 Sınav takvimine ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayınız.

ÜDY-ODY-SRC 2013 Sınav Takvimi

SRC5 (ADR) 2013 Sınav TakvimiHizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire