%70 Geri Ödemeli Ekonomi Bakanlığı Destekli DIŞ TİCARET REJİMLERİ VE GÜMRÜK UYGULAMALARI Eğitimini Kaçırmayın!

%70 Geri Ödemeli Ekonomi Bakanlığı Destekli DIŞ TİCARET REJİMLERİ VE GÜMRÜK UYGULAMALARI Eğitimini Kaçırmayın!

Ekomoni Bakanlığından Yetkili Eğitim Merkezimiz %70 Geri Ödemeli Ekonomi Bakanlığı Destekli Eğitimlerine devam ediyor.

Gümrük Müşavir ve yardımcı adaylarını sınava hazırlayan uzmanlıkta olan eğitim merkezimiz 21-22 Kasım 2012 tarihlerinde "Dış Ticaret Rejimleri ve Gümrük Uygulamaları" eğitimini Ekonomi Bakanlığı onaylı ve %70 Geri Ödeme desteği ile verecektir.

Dış Ticaretin en önemli ve en çetrefilli konuları hakkında katılımcıların önceki bilgi seviyeleri ne olursa olsun en önemli konuları mevzuat ve işlemlerin mantığını kavramalarını sağlamak ve böylece bir çok mevzuat metnini incelemeye gerek kalmadan önemli bir bilgi birikimine sahip olmalarını amaçlayan eğitimimize kontenjanlar dolmadan kaydınızı yaptırınız.

Dış Ticaret Rejimleri ve Gümrük Uygulamaları Eğitim detaylarına ulaşmak için tıklayınız.


TUGEM Eğitim Merkezi, T.C. Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından, “Yetkili Eğitim Kurumu” unvanı ile yetkilendirilmiştir.
Bu bağlamda Müsteşarlığın onayladığı Eğitim Programlarımızın, eğitim giderlerinin %70’i DTM tarafından karşılanacaktır.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire