iru

TMGD, ÜDY, ODY ve SRC Bilgi Seviyesi Standardı ve IRU Academy

0 2335

Yüksek standartlarınızın olduğunu, kalifiye olduğunuzu, diğerlerinden farklı olduğunuzu saygın kurumlardan aldığınız sertifikalar ile belgelendirmeniz halinde her zaman bir adım önde olursunuz. Özellikle hizmet sektöründe yüksek standartlardaki bilgi seviyenizi ve tecrübenizi kanıtladığınız sertifikaların hangi kurum tarafından verildiği de önemli olmaktadır. Örneğin TC. Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı onayı ile verilen TMGD Belgeleri ile ÜDY ve ODY belgeleri sizlerin mesleğe resmi olarak ilk adımınızı atmanızı sağlar. Bu herkese sağlanan bir standarttır. Alanında uzman ve sektörde ilkleri gerçekleştiren TUGEM, Bakanlık onayının yanında başarılı olan kursiyerlere IRU Academy diplomasını alma şansını da veriyor.

IRU Nedir? Yaptığı Çalışmalar Nelerdir?

IRU ;  Amerika, Avrupa ve Asya’nın neredeyse tamamına hakim olan dev taşımacılık örgütüdür. Açılımına bakacak olursak, “International Road Transport Union” “Uluslararası Karayolu Taşımacılar Birliği” anlamına geliyor.Yolcu ve mal taşımacılığı yapan üye ülkelerin çıkarlarını gözeten ve uluslararası olarak birçok ülkede faaliyet gösteren bir örgüttür. IRU sektörel bir çıkar grubu değil, ekonomi ve ticaretin gelişmesine ve koordinasyonun sağlanmasına destek olan bir örgüttür. IRU dünya çapında insanların ve malların hareketliliğini sorunsuz ve sürdürülebilir hizmete dönüştürerek, ekonomik büyümeye, sosyal gelişmeye katkı sağlar ve refaha hizmet etmeyi, kendilerine sürekli ilke edinir.

IRU Academy ve TMGD, ÜDY, ODY Alanında Yüksek Standartlar

IRU’ya Türkiye’de TOBB, TOFED ve UND gibi saygın kuruluşlar üyedir. IRU Üyesi olabilmek böyle bir saygınlığı gerektirir. IRU’nun hizmetlerinin en başında eğitim geliyor. IRU Academy’de mesleki yeterlilik eğitimleri verilerek, sektörde hizmet kalitesinin arttırılması ve aynı zamanda uluslararası standartların uygunluğunun belirli standartlarda göre yaptırılması amaçlanır.

IRU Academy Uluslararası bir Akredite eğitim kurumu ağıdır. TUGEM ÜDY, ODY ve TMGD eğitimlerinde dünya genelinde, IRU Akredite Eğitim kurumları ağında yer alıyor. TUGEM tüm şubeleri ile IRU tarafından denetlenerek onayına dahil ettiği iki kuruluş arasında TMGD Eğitimlerinde Türkiye’de yetkilendirilen tek eğitim kurumudur. IRU ağının dünya çapında olması ve eğitim kalitesinin buna göre belirlenmesi, sizi sektörde ve aldığınız eğitimlerde bir adım öne geçirecektir. IRU Acedemy akreditasyonu eğitimlerini TUGEM’in İstanbul Maltepe, Florya ve İzmir şubelerinde alabilirsiniz. TUGEM’de TMGD ile ÜDY, ODY Eğitimini başarıyla tamamlayanlar, aynı zamanda Uluslararası geçerliliğe sahip olan, IRU Academy diplomasını almaya da hak kazanıyorlar.

IRU Academy Diploması Size İlave Ne Sağlar?

IRU Academy’ye akredite bir kurum olmak saygınlık getirdiği gibi, IRU Academy Diplomasına sahip olmak da sizler için aynı saygınlığı getirecektir. Ayrıca IRU Academy’nin internet sitesinde özgeçmişiniz yayımlanacak ve sertifikanıza sizin vereceğiniz şifre ile ulaşılabilecektir. Bu da özellikle sosyal medya platformlarında ve özgeçmişlerinizde size ek katkı sağlayacaktır. Özelllikle Cv nizi güçlü tutmak için ve Uluslararası bir platformda özgeçmişinizin oluşabilmesi için, IRU Academy diploması büyük önem arz ediyor. Sizde kaliteli bir eğitimin sonunda sınavınızda başarılı olmak ve uluslararası bir diploma almak için zaman kaybetmeyin.

IRU Academy Akrediteli TMGD Eğitimleri

 

IRU Akademy Akrediteli ÜDY Eğitimleri
tugemblog

Tüm içerikleri görüntüle tugemblog

Cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *