ADR (SRC5) Temel ve Tanker Eğitimi Sınav Sonuçları

9 Mart 2019 ADR SRC5 Temel + Tanker Sınavı Sonuçları

HAKAN GAZEZOĞLU 95.00 Tugem 1.si
ŞENOL İLBİ 95.00 Tugem 1.si
GÖKHAN DÖNMEZ 95.00 Tugem 1.si
EYÜP ZOR 93.00 Tugem 2.si
MAHMUT EKSİN 93.00 Tugem 2.si
KENAN KISA 92.00 Tugem 3.sü
OLCAY SABIRLI 92.00 Tugem 3.sü
NEZİR ŞIT 90.00
METİN GÜLCAN 90.00
NAİL SARMAŞIK 90.00
BİLHAN İNAN 88.00
ALİCAN KARTAL 88.00
MUSTAFA GÖKSU 88.00
HAKAN GÜNDÜZ 88.00
HALİL KAHRAMAN 88.00
ERDİNÇ ÇAKMAK 88.00
HAKKI ÖZBAKIR 88.00
AHMET SÜLEYMANOĞLU 85.00
FARUK KÜÇÜKKAYA 85.00
ALTINER KORKMAZ 85.00
MEHMET AKKUŞ 85.00
MUSTAFA ÜNAL 84.00
ERTUĞRUL ÖZKAN 83.00
CENK YÜKSEKTEPE 83.00
SAVAŞ POLAT 83.00
KORAY ARDA 83.00
CAFER SERDAR ŞAHİNÖZ 83.00
HALİL UYGUN 83.00
REYHAN YILMAZ 83.00
HASAN ÇAM 80.00
RECEP ANLI 80.00
MUHAMMET ÖZTÜRK 80.00
ERDİNÇ ARTUĞ 80.00
MURAT SEVER 80.00
VAROL ŞAHİN 80.00
HÜSEYİN ÇAKIR 80.00
NÜZHET AYKUT SAKARYA 80.00
ÖNDER ARIKAN 78.00
ÇETİN AKDAĞ 78.00
HASAN GÜNGÖRMEZ 78.00
MEHMET ERKAN 78.00
MUSTAFA GÖĞYAPRAK 78.00
MEHMET ALİ ÖNDER 78.00
SÜLEYMAN ÇATAK 78.00
YÜCEL MÜNÜKLÜ 78.00
İLHAMİ SARIKAYA 78.00
İSMAİL DURMUŞ 78.00
ERDİNÇ KARCI 78.00
ADNAN AYHAN 78.00
ORHAN YILMAZ 78.00
SÜLEYMAN YAŞA 76.00
FETHİ ALAN 75.00
GÜRKAN KALKİN 75.00
SUAT DURMUŞ 75.00
MEHMET ULAŞ SABAK 75.00
SERKAN GÜNDÜZ 75.00
YASİN ŞAHİNKUŞ 75.00
SEYİT AHMET TUTAN 75.00
HAKAN AYÇİÇEK 75.00
ADEM SARI 75.00
SİNAN GÜLER 75.00
YILMAZ ORDU 75.00
NEZİR KAYHAN 75.00
MUSTAFA HAKAN KULABEROĞLU 75.00
YÜKSEL KIR 75.00
ENER ÇOBAN 73.00
NEVZAT YILMAZ 73.00
REMZİ KÖKERER 73.00
CEMAL ALEVLİ 73.00
SEFER DAVRAN 73.00
EVREN ERDOĞAN 73.00
RAMAZAN YAPICI 73.00
BEHZAT YALÇINKAYA 73.00
ÖZDEN DOKUYUCU 73.00
AKIN GÜNEŞSOY 73.00
YUSUF KILIÇKAYA 73.00
HÜSEYİN TİRE 73.00
SUAT DOĞAN 73.00
MURAT SEVİN 70.00
SERDAR ÇETİN 70.00
HELLUŞ ÇAPKIN 70.00
ERCAN GÖRAL 70.00
MEHMET BAŞARAN 70.00
ENVER KAYA 70.00
İHSAN PINAR 70.00
SELÇUK ÖZKURT 70.00
VEYSEL SAYILIR 70.00
ALİ İHSAN BURAL 70.00
İBRAHİM BOZOĞLU 70.00
UMMAN ÇAVUŞ 70.00
RIDVAN AVCI 70.00
BEKİR YERLİ 70.00
CEMAL ÖZCAN 68.00
ALİ TURAN 68.00
İSKAN ÖNER 68.00
MEHMET ÇİLOĞLU 68.00
FATİH SEÇGİN 68.00
MUSA ARSLAN 68.00
KANİ KEKİK 68.00
HÜSEYİN GÜNAYDI 68.00
CEZAİR DEMİR 68.00
EKREM TOSUN 68.00
MUSTAFA ÖZÇOBAN 68.00
METİN KUNDAKSIZ 68.00
ERHAN İNAN 68.00
AYHAN DAVUT YILDIRIM 65.00
OSMAN AKDENİZ 65.00
SABAHATTİN ARIKAN 65.00
NECMETTİN KUREL 65.00
MEHMET EMİN KAYMAZ 65.00
MESUT YİĞİT 65.00
İSMAİL KİRTİK 65.00
CENGİZ KARACAN 65.00
ZAHİT BÖLÜKBAŞ 65.00
METİN COŞKUN 65.00
ERYİĞİT YURTSEVER 65.00
AZİZ GÜNDOĞDU 65.00
CENGİZ VANLI 65.00
HÜSEYİN HIDIR 65.00
HÜSEYİN ÇADIR 65.00
ENDER ARDA 65.00
TACİTTİN TURAN 65.00
SAİM TOSUN 65.00
ALİ ACAR 65.00
ÖMÜR ÖNER 65.00
FERHAT YELTEN 65.00
MEHMET ALİ KAVAS 64.00
BİLAL ÖZCAN 63.00
EMRAH KÖSE 63.00
LÜTFÜ İNCEKAYA 63.00
MUSTAFA YÜCELTOPALOĞLU 63.00
MUTLU GÜNDÜZ 63.00
TUNCER ÇALIŞKAN 63.00
ŞAHİN GÖKALEMİN 63.00
MEHMET TUNA 63.00
CÜNEYT ÇAKIR 60.00
ERCAN ASAN 60.00
MEHMET ANLI 60.00
MUHARREM YILDIZ 60.00
CAHİT DOĞAN 60.00
ORHAN YAVUZ 60.00
MUSTAFA ÖVER 60.00
RAHMİ ACIR 60.00
NECATİ RIFATOĞLU 60.00
METİN KOCAKAPLAN 60.00

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire