Dünya’nın En İyi Eğitmenlerinin
Kullandığı Gizli Yöntemleri
Kate Benson’dan Öğrenin ve
Verdiğiniz Eğitimlerde Fark Yaratın!
İlk 20 Kayıt İçin 4400 TL + KDV Yerine
1400 TL + KDV Fırsatı!
Hemen Formu Doldurun,
Detaylı Bilgi İçin
İçin Sizi Arayalım!

Farklı ve Yaratıcı Eğitimlerin Duayeni Kate Benson

Farklı ve etkili eğitim yöntemlerinin duayeni ve Eğitimde NLP Society (Nöro Linguistik Programlama Topluluğu) - Richard Bandler'in NLP'de Dünya Eğitim Direktörü olan, aynı zamanda NLP öğretim ve öğrenimi alanında uluslararası bir Master Trainer olan Kate Benson, Mehmet Tanbaş'ın katkılarıyla İstanbul'a geliyor. Kendisi, daha etkin yöntemlerle sonuç alıcı ve yenilikçi bir öğretmen ve araştırmacı olarak 25 yıllık tecrübeye sahiptir. Kate "Eğitimde NLP Modeli eğitiminde, bugüne kadarki en yenilikçi eğitim programını oluşturmak için en iyi eğitim uygulamalarını NLP'nin becerileri ile birleştiriyor. Bu programın yaklaşımının heyecan verici, ilgi çekici ve kapsamlı olduğunu garanti ediyoruz.

Eğitimin Size Sağlayacağı Faydalardan Bazıları

1-
Bu eğitim eğitmenlere ve öğretmenlere; beynin nasıl çalıştığı, öğrenmenin nasıl gerçekleştiği ve bu yetkinliklerin öğrencilere etkin olarak aktarılması konusunda nasıl iletişim yöntemleri geliştirmeleri gerektiğini öğretecek.
2-
Bu program etkili öğrenmeyi herkes için tasarlamanıza, planlamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak, sizi daha etkili bir öğretmen ve iletişim kurucu yapacak; kurulu, denenmiş ve test edilmiş bir dizi geliştirme aracıdır.
3-
Bu program sonunda farklı ve etkili öğrenmeyi herkes için tasarlayacak, planlayacak ve sunabileceksiniz.
4-
Eğitimleriniz çok daha eğlenceli olurken katılımcılarınızın dikkatini daha etkili yönlendirebileceksiniz.
5-
İngiltere'de Meta tarafından verilen "NLP Certificate in Education" ile TUGEM tarafından verilen "Eğitimde NLP Modeli" sertifikalarına sahip olacaksınız.
6-
Öğreneceğiniz yeni yöntemler, bir dizi teknikten çok daha fazlasını içermektedir Bu yöntemleri kullanarak çok daha etkili ve eğlenceli eğitimler verebilecek, sunumlar yapabilecek ve herkesin pür dikkat sizi dinlenmesini sağlayabileceksiniz.
7-
Verdiğiniz eğitimleri hazırlarken çok daha etkili yöntemlerden yararlanacak, dersin başını, ortasını ve sonunu verimli ve eğlenceli kullanacak teknikleri öğreneceksiniz

Eğitimin İçeriği, Yeri ve Zamanı

-
Etkili öğrenme için gereken inanç, davranış ve tutumların oluşturulması
-
En ilgisizden en heveslisine kadar tüm öğrencilerinizin ve katılımcılarınızın dikkatini size ve eğitiminize çekebilme yöntemleri
-
En optimum öğrenme için gereken ve sizi destekleyen fiziksel ve ruhsal halinizi kolayca nasıl yaratırsınız
-
Sözsüz iletişimi etkili bir şekilde kullanmak nasıl mümkün olur
-
Eğitimde etkili hedefler nasıl belirlenir ve uygulanır
-
Öğrenmeyi teşvik etmek için ikna edici bir dil nasıl kullanılır
-
Sınıflarınızda eğlenceli ve kolay öğrenme ortamı nasıl tasarlanır
-
Dersin başını, ortasını ve sonunu daha verimli kullanmak nasıl mümkün olur
-
Öğrenmeyi kişiselleştirmek için, öğrenmeyi ve düşünmeyi nasıl teşvik edersiniz
-
Sorunlardan çözümlere en etkili şekilde ilerleyebilmeyi nasıl başarırsınız
-
Sizi ve katılımcılarınızı engelleyen olumsuz inançları ve düşünce biçimlerini ve tavırları değiştirmenin etkin yöntemini öğrenin
-
Motivasyonel iletişim konusunda uzman olun ve katılımcıılar ile öğrencilerinizi en iyi şekilde yönlendirin.
-
Oluşması muhtemel sorunları oluşmadan önce bertaraf etmenin yollarını öğrenin
-
Öğrenme stratejileri ve teknikleri nasıl birleştirerek uygulayacaksınız
-
Derin Hafıza stratejilerinden nasıl yararlanacaksınız
-
Problem çözme tekniklerini nasıl etkinleştireceksiniz
-
Eleştirel düşünmeyi sağlayacak ortamı nasıl yaratıp, besleyeceksiniz
-
Konuların öğrenildiğine ilişkin en etkili değerlendirmeleri nasıl yapacaksınız
Hilton İstanbul Oteli Kozyatağı
Sahrayicedit Mah. Batman Sok. No:4 34734 Kadıköy - İstanbul, Türkiye
Eğitim Tarihleri: 25-26-27-28 Ocak 2018 (Ara Tatil Dönemi)
Katılımcı Yorumları
Mükemmel espri anlayışınız ve gerçekten etkili anlatımınız için teşekkürler Kate. (Racheal Koc School Istanbul Türkiye)
Kate, eğitim sektöründe NLP'yi uygulama konusunun başkanıdır. Son derece düzenlidir, çok vasıflıdır ve öğrettiklerine duyduğu sevgi sunumunda karşımıza çıkmaktadır. Ben tamamen keyif verici bir deneyim yaşayacağınızı size garanti ederim. (Dr Richard Bandler, NLP'nin kurucu ortağı ve DHE ve NHR'nin yaratıcısı)
Bu kursa katılmayı düşünen herkese söylüyorum: "Dikkat, hayatınızı değiştirecek sihir burada" ! (Karen Samuels, Tower Hamlets College İngiltere)
Olağanüstü bir öğretmensiniz, sadece nasıl yapılması gerektiğinin bir örneği olarak değil, aynı zamanda bu beceriyi ortaya çıkaran , büyüleyici ve eğlenceli şekilde başkalarına iletebilme yeteneğinizle de ayrıcalıklısınız. Her şeyi bildiğini düşünen herkesin tekrar düşünmesi gerek. Bu eğitim, öğretmenliği / eğitmenliği düşünen veya sadece insanların nasıl düşündüğünü anlamaya çalışan insanlar için bile zorunlu olmalıdır. Hepimiz halen öğreniyoruz ve öyle yapmaya devam edeceğiz, yeteneklerinizin sadece yarısına sahip olsaydım, kendimi çok ayrıcalıklı sayardım. (Dr Sharon Ney, İngiltere)
Bu, katılma ayrıcalığını yaşadığım en muhteşem kurs oldu. Kate'in tüm öğrencileri ile olan dostça, eğlenceli ve cana yakın tavrını seviyorum. Hiçbir şey Kate'i geçemez! Saklanacak köşe yok - goblinleri ortaya çıkarın ve onları ezin! (Teresa Bulford Cooper Avusturalya)