GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE YARDIMCILIĞI

BİR YIL ÇOK ÖNEMLİ, RİSKE GİRMEYİN

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE YARDIMCILIĞI


GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE YARDIMCILIĞI

BİR YIL ÇOK ÖNEMLİ, RİSKE GİRMEYİN

GMS, GMYS

Başarımızı Özel Eğitim Tekniğimize Borçluyuz


TUGEM olarak, 2008 yılından beri her sene Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ve NLP Eğitmeni Mehmet Tanbaş önderliğinde Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınav Hazırlık Eğitimleri vermekteyiz. İmza attığımız büyük başarıları, özel tekniklerin desteğiyle hazırlayıp sunduğumuz özgün eğitimimize borçluyuz.

Sık düzenlenmeyen bu sınavlardaki başarı şansınızı artırmak ve hayatta zaman kaybetmemek için eğitimimize katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, çünkü...

 • 2008 yılından beri Türkiye birincileri kursiyerlerimiz arasından çıkıyor.
 • 2008 yılında GMS'ye giren 14 kursiyerimizden 13'ü kazandı, kazanamayan tek kursiyerimiz 2011 yılındaki sınavda 49 sorudan 47'sini doğru cevaplayarak sınav birincisi oldu. Böyle bir ortamda eğitim göreceksiniz!
 • 2011 sınavına giren 129 katılımcımızdan 104'ü başarılı oldu. Üzerinize düşenleri söylüyor, size sürekli destek oluyoruz. Söylediklerimizi yapan kursiyerlerimiz için başarı standart.
 • 2011 yılında GMYS'ye giren 48 kursiyerimizden 47'si başarılı olarak 2012 yılına gümrük müşavir yardımcısı titriyle girdi.
 • 2012 yılının GM 2. Aşama Sınavına giren 30 kursiyerimizden 24'ü şimdi gümrük müşaviri! Sınav birincisi de yine bir kursiyerimizdi.
 • 2014 yılı Şubat ayında düzenlenen GM Sınavında ilk 3 TUGEM kursiyeriydi!

Başarımızın kaynağı ise işte bunlar...

 • TUGEM'in kurumsal yapısı içinde profesyonel hizmet sunuyoruz.
 • NLP ve hafıza teknikleri uygulayarak, GM ve GMY konularının sınavda çıkması muhtemel bölümlerine ilişkin eğitim notlarımızı kullanarak doğru yerlere çalışmanızı ve odağınızın dağılmamasını sağlıyoruz.
 • Sınav tarihinin açıklanmasını müteakip ücretsiz olarak yaptığımız hızlı tekrarlarda eksiklerinizi ortaya çıkarıp kapatıyoruz.
 • Online soru sistemimiz sayesinde tüm eğitim notlarımıza ister cep telefonunuzdan, ister ofisinizden, ister evinizden her an ulaşmanızı sağlıyoruz. Tereddütte olduğunuz sorularda bizlere elektronik ortamda soru sormanıza izin veriyor, böylece tereddütlerinizi gideriyoruz.
 • İşi biliyoruz.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE YARDIMCILIĞI ile ilgili hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire

Mersin (İçel)

Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar (Gülpınar), Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir