Çıkmış SRC, ÜDY ve ODY Sınav Sorularına Hem Konularına Hem de Tarihlerine Göre Ulaşabilirsiniz

Çıkmış SRC, ÜDY ve ODY Sınav Sorularına Hem Konularına Hem de Tarihlerine Göre Ulaşabilirsiniz

SRC, ÜDY ve ODY Çıkmış Sınav Soruları

Tüm çıkmış SRC sorularını (SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, ADR Tanker) ve tüm ÜDY/ODY (ÜDY1, ODY1, ÜDY2, ODY2, ÜDY3, ODY3, ÜDY4, ODY4) sorularını konularına ayırarak çözmek ve hangi sorunun hangi sınavlarda çıktığını bilmek, SRC Belgesi, ÜDY Belgesi ve/veya ODY Belgesi için düzenlenen sınavlara hazırlananlara büyük fayda sağlamaktadır.

TUGEM olarak çıkmış sınav sorularını müfredat konularına ayırmanın yanı sıra, soruların hangi sınavlarda çıktığını da görebileceğiniz bir online soru bankası hazırladık.

TUGEM sadece sınav sorularını değil, bu sınavlardaki konuların yer aldığı mevzuatı da sizlere mevcuat bölümünde sunuyor. Yakında çok önemli bir sürprizimizi de sizlerle paylaşacağız. Bizi izlemeye devam edin!

 

KONULARINA göre çıkmış SRC Belgesi sınav sorularını çözmek için tıklayın

KONULARINA göre çıkmış ÜDY ve ODY Belgesi sınav sorularını çözmek için tıklayın

 

TARİHİNE göre çıkmış SRC Belgesi sınav sorularını çözmek için tıklayın

TARİHİNE göre çıkmış ÜDY Belgesi sınav sorularını çözmek için tıklayın

TARİHİNE göre çıkmış ODY Belgesi sınav sorularını çözmek için tıklayın

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire