Eğitim ve Sınavlar

Eğitim ve Sınavlar

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimleri, Üst Düzey ve Orta Düzey Yönetici Eğitimleri, Gümrük Müşavir ve Müşavir Yardımcılığı Sınav Hazırlık Eğitimleri, Sürücü Eğitimleri, NLP Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri, İş Yönetimi Eğitimleri ve daha fazlası...

İhtiyacınız olan eğitimi, başarısını kanıtlamış ve sağlam temeller üzerine kurulmuş bir eğitim kurumundan almanız elde edeceğiniz başarıyı doğrudan etkiler. TUGEM eğitim kalitesi ve uzman eğitmenleriyle size donanımlı bir eğitim imkanı sunar. TUGEM' de eğitim almak için 1 değil tam 12 sebebiniz var. Bu önemli ve geçerli sebeplerden bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz. 12 Geçerli Sebebi sayfamızın sonudaki infografikten detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

 Vermiş olduğumuz eğitimlerimizin bir çoğu Bakanlık onaylı mesleki uzmanlık kazandıran sertifika eğitimleri ve mesleki sınavlara hazırlık eğitimleridir.  

Tehlikeli Madde Eğitimleri: Tehlikeli maddelere ilişkin firmaların istihdam etmek/danışmanlık almak zorunda oldukları Güvenlik Danışmanlığı Eğitimleri ile tehlikeli maddeleri taşıyan sürücülerin alması gereken mesleki belgelerine ilişkin Ulaştırma Bakanlığı onaylı sertifika programlarıdır. Tehlikeli Madde Eğitimleri sekmesinden ulaşabileceğiniz TUGEM bünyesinde verdiğimiz eğitimlerimiz; Güvenlik Danışmanlığı Eğitimleri, Sürücü Mesleki Eğitimleri ve Şirket Eğitimleri olarak üç başlıkta verilmektedir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimlerimiz; ADR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (karayolu), IMDG KOD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (Denizyolu) ve RID Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (Demiryolu) dir.

Tehlikeli Madde Sürücü Mesleki Eğitimlerimiz; SRC5 Temel Sürücü Mesleki Eğitimi, SRC5 Tanker Sürücü Mesleki Eğitimi, Sınıf 1 Patlayıcı Madde Taşımacılığı Sürücü Mesleki Eğitimi ve Sınıf 7 Radyoaktif Madde Taşımacılığı Sürücü Mesleki Eğitimleridir.  

Tehlikeli Maddeler konusunda faaliyette bulunan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz eğitimlerimiz; Tehlikeli Madde Bilinçlendirme Eğitimleri, Tehlikeli Maddeler Göreve Yönelik Eğitimleri, Tehlikeli Maddeler Emniyet Eğitimleri ve Tehlikeli Maddeler Yük Güvenliği Eğitimleridir.

ÜDY Eğitimleri: Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında taşıma yetki belgesi alan firmaların istihdam etmek zorunda oldukları ve Ulaştırma Bakanlığı onaylı Üst Düzey Yönetici Eğitimleridir. Üst Düzey Yönetici Eğitimleri ÜDY1 Uluslar arası ve Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi, ÜDY2 Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi, ÜDY3 Uluslar arası ve Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi ve ÜDY4 Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimleridir.

ODY Eğitimleri: Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında taşıma yetki belgesi alan firmaların istihdam etmek zorunda oldukları ve Ulaştırma Bakanlığı onaylı Orta Düzey Yönetici Eğitimleridir. Orta Düzey Yönetici Eğitimleri;  ODY1 Uluslar arası ve Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi, ODY2 Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi, ODY3 Uluslar arası ve Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimi ve ODY4 Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Eğitimleridir.

SRC Eğitimleri: Karayolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında ticari araç kullanan sürücülerin almak zorunda olduğu Ulaştırma Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik Eğitimleridir. SRC Eğitimleri dörde ayrılır. SRC1 Uluslar arası ve Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi, SRC2 Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi, SRC3 Uluslar arası ve Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi ve SRC4 Yurtiçi Eşya/Kargo Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimidir.

Gümrük Eğitimleri: Gümrük Müşavirliği veya Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına hazırlanan adaylara yönelik verilen sınav kazandırma oranı yüksek olan eğitimlerimizdir.

NLP Eğitimleri: NLP, kişisel performansı geliştiren, sağlıklı ve etkili iletişim kurma becerisi kazandıran bir kişisel gelişim bilimidir. NLP eğitimlerimizde öğreneceğiniz NLP teknikleri ile gerçek potansiyelinize ulaşabilir, kendi dünyanızda farklılaşmaya başlayabilir ve tüm hayatınıza bu ışığı yayabilirsiniz. NLP Eğitimleri başlığı altında aşağıdaki eğitimlerimizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

NLP tekniklerini öğreneceğiniz NLP Practitioner Eğitimi,
NLP nin etkin yöntemlerini iş hayatının etkinliğini arttırmada ve iş kapasitenizi geliştirmede nasıl kullanacağınızı öğreneceğiniz İşte NLP Business Practitioner Eğitimi
Daha iyi bir hayata giden yol Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi,

 

 

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire