SRC1, 2, 3, 4, SRC5, Tanker Sınav Sonuçları

SRC Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuçları

SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, SRC5 Tanker Sınav Sonuçları

Tüm sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

4 Nisan 2015 SRC ve ÜDY Sınav Sonuçları Açıklandı!! Kursiyerlerimizin sınav sonuçları üyelik sistemlerine yüklenmiş ve sms olarak gönderilmiştir. www.tugem.com.tr' den sınav sonuçlarınızı görmek için kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişi yapmanız gerekmektedir. 4 Nisan 2015 SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, SRC5 Tanker Sınav Sonuçları Yayınlandı.

3 Şubat 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERGEN YILMAZ 85.00 Tugem 1.si
HÜSEYİN GÖKAY 70.00 Tugem 2.si
KEREM SEZEN 70.00 Tugem 2.si

26 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÇİĞDEM DÜZGÜN 92.50 Tugem 1.si
SERHAN ÖZİŞ 90.00 Tugem 2.si
FURKAN AYKUT 85.00 Tugem 3.sü
OKTAY ÇOBAN 82.50
HARUN SAYGIN 77.50
HAKAN EROL 77.50
MURAT KARALAR 75.00
SELÇUK AYDIN 75.00
MUHAMMET ŞENSOY 75.00
EMRAH YILDIRIM 72.50
HASAN KARAARDUÇ 70.00

26 Ocak 2019 SRC 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

CAVİT ŞENTÜRK 80.00 Tugem 1.si
ALİ KÜÇÜK 80.00 Tugem 1.si

26 Ocak 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

KAZIM ŞENTÜRK 90.00 Tugem 1.si
FATİH KAN 85.00 Tugem 2.si
SELÇUK DEMİRBAŞ 80.00 Tugem 3.sü
EMRAH ARICI 77.50
AHMET ERBAYRAK 77.50

6 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ŞENOL PAMUKCU 80.00 Tugem 1.si
HACI MAHMUT ARSLAN 77.50 Tugem 2.si
MURAT YAŞAR 75.00 Tugem 3.sü
HALİL İBRAHİM TAŞKIRAN 72.50
MURAT ÇELİK 72.50
ZİYA ERBAY 72.50
HÜSEYİN MERT ÖZKAN 72.50
KEREM SEZEN 70.00

5 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

YAVUZ DEVECİ 87.50 Tugem 1.si
YÜCEL SARISOY 85.00 Tugem 2.si
MEHMET FUAT BOSTANCI 82.50 Tugem 3.sü
OKAN AYVACI 82.50 Tugem 3.sü
AHMET SAĞIR 77.50
KADİR ŞENSOY 75.00
SERCAN ÇOŞKUN 75.00
MUHAMMED SAMİ BOZOĞLU 75.00
SUAT KİLİTÇİ 70.00
GÖKHAN ALTINBAŞ 70.00

5 Ocak 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERDAR SERT 77.50 Tugem 1.si
MEVLÜT KUĞU 72.50 Tugem 2.si
ABDURRAHMAN ABACI 70.00 Tugem 3.sü

SRC1, 2, 3, 4, SRC5, Tanker Sınav Sonuçları 2018

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire