SRC1, 2, 3, 4, SRC5, Tanker Sınav Sonuçları

SRC Mesleki Yeterlilik Sınavı Sonuçları

SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, SRC5 Tanker Sınav Sonuçları

Tüm sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

4 Nisan 2015 SRC ve ÜDY Sınav Sonuçları Açıklandı!! Kursiyerlerimizin sınav sonuçları üyelik sistemlerine yüklenmiş ve sms olarak gönderilmiştir. www.tugem.com.tr' den sınav sonuçlarınızı görmek için kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişi yapmanız gerekmektedir. 4 Nisan 2015 SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, SRC5 Tanker Sınav Sonuçları Yayınlandı.

7 Nisan 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERDAR DOĞAN 90.00 Tugem 1.si
YELİZ ARSEL 87.50 Tugem 2.si
ÖMER TUZ 82.50 Tugem 3.sü
MEHMET KUŞDEMİR 77.50
CELAL KUTBAY 77.50
ATAKAN EYÜBOĞLU 75.00

7 Nisan 2019 SRC 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

EMRAH KARAMAN 82.50 Tugem 1.si
ALİ HAYDAR ALAGÖZ 80.00 Tugem 2.si
EMİN BUCAKTEPE 80.00 Tugem 2.si
CİHAN DAVULCU 77.50 Tugem 3.sü

7 Nisan 2019 SRC 1 Eğitimi Sınavı Sonuçları

İBRAHİM TÜRKOĞLU 75.00 Tugem 1.si
OSMAN ÖZDEMİR 70.00 Tugem 2.si

7 Nisan 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MURAT CAN YILMAZ 80.00 Tugem 1.si
HÜSEYİN DALYAN 75.00 Tugem 2.si
ENES TURAN 75.00 Tugem 2.si
MURAT YILMAZ 72.50 Tugem 3.sü
BURAK KABAN 70.00

17 Mart 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SAMET KAYA 72.50 Tugem 1.si
EMRE YAMAN 72.50 Tugem 1.si
SEMİH NADİR 70.00 Tugem 2.si

9 Mart 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MESUT TÜRLÜ 87.50 Tugem 1.si
FATİH KAN 85.00 Tugem 2.si
HASAN UMAR 85.00 Tugem 2.si
TUĞRUL ADİBEŞ 77.50 Tugem 3.sü
KADİR ŞENSOY 75.00
UMUT DEMİRCİ 72.50

9 Mart 2019 SRC 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MUHAMMET YORMAZ 87.50 Tugem 1.si

9 Mart 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

YÜCEL SARISOY 72.50 Tugem 1.si
DOĞAÇHAN DURSUN 72.50 Tugem 1.si

9 Mart 2019 SRC 5 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ZEKİ SAVAŞLAR 100.00 Tugem 1.si
CANER POLAT 96.00 Tugem 2.si
ABDURRAHMAN ABACI 96.00 Tugem 2.si
YILMAZ ATAKAN 92.00 Tugem 3.sü
İZZET SAĞLAM 92.00 Tugem 3.sü
MURAT AKYÖN 88.00
GÖKHAN ZARIÇLAR 88.00
MAHMUT SERTTAŞ 88.00
VETAN MERCAN 84.00
KENAN KAYKUSUZ 84.00
İSMAİL ANIL DİL 84.00
DÜZGÜN ALİ POLAT 84.00
DAVUT ÇETİNKAYA 80.00
MEHMET İPEK 80.00
FAHRETTİN ARSLAN 80.00
MUSTAFA KURT 80.00
BÜLENT KAYA 80.00
SERDAR YURDAL 80.00
İBRAHİM HALİL ULUBABA 76.00
YALÇIN YAŞAR 76.00
ORHAN ALDANMAZ 76.00
ABDURRAHMAN BENZER 76.00
FATİH KARA 76.00
KÜRŞAT AY 72.00
ABDULKERİM BİLALOĞLU 72.00
MEHMET KUNT 72.00
ŞÜKRÜ KONYAOĞLU 72.00
ERCAN BATIHAN 72.00
ŞÜKRÜ KESGİN 68.00
NİHAT DEĞİRMENCİ 68.00
ÖZGÜR AKINCI 68.00
AHMET ŞAHİN 64.00
BİROL KAYA 64.00
ÖZER YETKİN 64.00
MUHAMMED SAMİ BOZOĞLU 64.00
MURAT ERDOĞAN 64.00
ÖZTÜRK EKER 60.00
AHMET ÜNLÜ 60.00
FİKRET BOLAT 60.00
ÖZCAN KAYNAK 60.00

3 Şubat 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERGEN YILMAZ 85.00 Tugem 1.si
HÜSEYİN GÖKAY 70.00 Tugem 2.si
KEREM SEZEN 70.00 Tugem 2.si

26 Ocak 2019 SRC 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

CAVİT ŞENTÜRK 80.00 Tugem 1.si
ALİ KÜÇÜK 80.00 Tugem 1.si

26 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÇİĞDEM DÜZGÜN 92.50 Tugem 1.si
SERHAN ÖZİŞ 90.00 Tugem 2.si
FURKAN AYKUT 85.00 Tugem 3.sü
OKTAY ÇOBAN 82.50
HARUN SAYGIN 77.50
HAKAN EROL 77.50
MURAT KARALAR 75.00
SELÇUK AYDIN 75.00
MUHAMMET ŞENSOY 75.00
EMRAH YILDIRIM 72.50
HASAN KARAARDUÇ 70.00

26 Ocak 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

KAZIM ŞENTÜRK 90.00 Tugem 1.si
FATİH KAN 85.00 Tugem 2.si
SELÇUK DEMİRBAŞ 80.00 Tugem 3.sü
EMRAH ARICI 77.50
AHMET ERBAYRAK 77.50

6 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ŞENOL PAMUKCU 80.00 Tugem 1.si
HACI MAHMUT ARSLAN 77.50 Tugem 2.si
MURAT YAŞAR 75.00 Tugem 3.sü
HALİL İBRAHİM TAŞKIRAN 72.50
MURAT ÇELİK 72.50
ZİYA ERBAY 72.50
HÜSEYİN MERT ÖZKAN 72.50
KEREM SEZEN 70.00

5 Ocak 2019 SRC 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

YAVUZ DEVECİ 87.50 Tugem 1.si
YÜCEL SARISOY 85.00 Tugem 2.si
MEHMET FUAT BOSTANCI 82.50 Tugem 3.sü
OKAN AYVACI 82.50 Tugem 3.sü
AHMET SAĞIR 77.50
KADİR ŞENSOY 75.00
SERCAN ÇOŞKUN 75.00
MUHAMMED SAMİ BOZOĞLU 75.00
SUAT KİLİTÇİ 70.00
GÖKHAN ALTINBAŞ 70.00

5 Ocak 2019 SRC 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERDAR SERT 77.50 Tugem 1.si
MEVLÜT KUĞU 72.50 Tugem 2.si
ABDURRAHMAN ABACI 70.00 Tugem 3.sü

SRC1, 2, 3, 4, SRC5, Tanker Sınav Sonuçları 2018

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire