ÜDY,ODY 1,2,3,4 Sınav Sonuçları

ÜDY Sınav Sonuçları

ODY Sınav Sonuçları

Tüm sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

4 Nisan 2015 SRC ve ÜDY Sınav Sonuçları Açıklandı!! Kursiyerlerimizin sınav sonuçları üyelik sistemlerine yüklenmiş ve sms olarak gönderilmiştir.www.tugem.com.tr' den sınav sonuçlarınızı görmek için kullanıcı adı ve şifrenizle üye girişi yapmanız gerekmektedir. 4 Nisan 2015 SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5, SRC5 Tanker Sınav Sonuçları Yayınlandı.

14 Ağustos 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

IRMAK AKYOLDAŞ 98.00 Tugem 1.si
UĞUR TÜMAY YILMAZ 98.00 Tugem 1.si
OKTAY ŞAHİN 95.00 Tugem 2.si
AYTAÇ AKKAYA 90.00 Tugem 3.sü
TALAT GÖNENÇ 90.00 Tugem 3.sü
FAHRİ ÇIRAK 88.00
ÖMER ÇİFTÇİ 88.00
ÖMER POYRAZ 80.00

3 Temmuz 2021 ÜDY 4 Eğitmi Sınavı Sonuçları

AHMET KOÇAK 85.00 Tugem 1.si
NECMİ KENAN TOPÇU 85.00 Tugem 1.si

3 Temmuz 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÜNAL SARI 95.00 Tugem 1.si
İLMİRA FEZAİL 93.00 Tugem 2.si
GÜLTEN GÖRDES 93.00 Tugem 2.si
TURAN SARIKAYA 90.00 Tugem 3.sü
BATUHAN SANLI 88.00
BEYHAN AYGÜN 80.00
OZAN ARAT 78.00
HAYATİ KESKİNSOY 78.00

19 Haziran 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

GÖKÇE GÜL KILIÇ 100.00 Tugem 1.si
KAAN ŞAHİN 100.00 Tugem 1.si
BARIŞ BERK AYTAR 93.00 Tugem 2.si
SEDAT TÜRKAY 93.00 Tugem 2.si
SEZEN GURBETÇİ 90.00 Tugem 3.sü
NUR ALEYNA ÇİFTÇİ 88.00
FERHAN COŞKUN 83.00

12 Haziran 2021 ÜDY 4 Eğitmi Sınavı Sonuçları

ADEM NAS 78.00 Tugem 1.si

12 Haziran 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÇİLEM EZGİ MALÇOK 98.00 Tugem 1.si
EDA TİLKİCİ 98.00 Tugem 1.si
İBRAHİM KARAYURT 98.00 Tugem 1.si
NURSEL GÜR KILIÇ 95.00 Tugem 2.si
NARGİS GÜNEŞ 95.00 Tugem 2.si
ETEM ÇALI 93.00 Tugem 3.sü
MURAT ŞENKANAT 93.00 Tugem 3.sü
TELAT TEMEL 88.00
İLYAS ARI 88.00
UĞUR SINIK 83.00
FARUK EMRE ÇAKAN 75.00
FATMA NUR POLAT ÖZDEMİR 73.00
YAVUZ ARI 73.00
İBRAHİM ÇAKAN 70.00

12 Haziran 2021 ÜDY 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MEHMET ÇELİK 80.00 Tugem 1.si

22 Mayıs 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

CÜNEYT KEKLİK 98.00 Tugem 1.si
DUYGU VAROL 98.00 Tugem 1.si
FIRAT GÜLTEKİN 98.00 Tugem 1.si
ÖZGÜR SAYAROĞLU 98.00 Tugem 1.si
MUHAMMET CAN 95.00 Tugem 2.si
ELİF YILMAZ 95.00 Tugem 2.si
MURAT AKSU 95.00 Tugem 2.si
ANIL DİLAY ATATAY 93.00 Tugem 3.sü
ABDULLAH ÖRKÜ 90.00
SEDEF ZÜMRÜT ÜMİT 88.00
MELEK EYLÜL GÖKALP 85.00
İLHAMİ OKTAR 85.00
OLCAY TUNÇEL 83.00
ŞAFAK BULUT 80.00
TEZCAN KALE 75.00
ESRA TAŞAN 70.00

22 Mayıs 2021 ODY 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

HALİL GÜNAYDIN 83.00 Tugem 1.si

22 Mayıs 2021 ODY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SAVAŞ ŞAHİN 90.00 Tugem 1.si
ALTAN YÜCE 78.00 Tugem 2.si

22 Mayıs 2021 ODY 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

BİRCAN ÖZKAN 85.00 Tugem 1.si
FATMA NUR TİRYAKİ 80.00 Tugem 2.si
ERGİN GÜL 73.00 Tugem 3.sü
FATMA ALEYNA EMANET 73.00 Tugem 3.sü

24 Nisan 2021 ODY 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SEFA MAVİLİ 78.00 Tugem 1.si

24 Nisan 2021 ODY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÜNKAY ERCAN 78.00 Tugem 1.si
OSMAN KAYA 70.00 Tugem 2.si

24 Nisan 2021 ÜDY 4 Eğitmi Sınavı Sonuçları

BESTE ŞİMENDÜFER 83.00 Tugem 1.si

24 Nisan 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

GÜLCAN KOÇER 93.00 Tugem 1.si
ÜMÜGÜL BATMAZ 93.00 Tugem 1.si
AYŞENUR AYKAN 93.00 Tugem 1.si
SAMETCAN URAL 93.00 Tugem 1.si
ÖZKAN BİLİM 93.00 Tugem 1.si
LEYLA BAYRAM 90.00 Tugem 2.si
HATİCE EBRAR DAŞGIN 90.00 Tugem 2.si
MERVE ERUYSAL 90.00 Tugem 2.si
PELİN ATAGÜL 90.00 Tugem 2.si
TUĞÇE YAVUZ 88.00 Tugem 3.sü
ÖNDER AKAN 88.00 Tugem 3.sü
AHMET SERHAN BULUT 88.00 Tugem 3.sü
MERVE YILDIZ 88.00 Tugem 3.sü
YAVUZ KUL 88.00 Tugem 3.sü
HÜSEYİN ERGÜN 88.00 Tugem 3.sü
BERKAY YILDIZ 85.00
AYŞE ŞAHİN 83.00
MELTEM YAŞAR 80.00
CENK BOL 73.00
ÖZLEM ÖZYILMAZ 70.00
FAHRİ BUĞRA YAMANER 70.00

18 Nisan 2021 ÜDY 4 Eğitmi Sınavı Sonuçları

ONUR AKSOY 70.00 Tugem 1.si

18 Nisan 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MEHMET EMİR 80.00 Tugem 1.si
DENİZ DÜKKANCI 78.00 Tugem 2.si

3 Nisan 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

CİHANGİR ÇAKIR 100.00 Tugem 1.si
ZAFER ÇAVUŞOĞLU 92.50 Tugem 2.si

27 Mart 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MEMET ALİ SAĞLAM 98.00 Tugem 1.si
BÜŞRA DÜZEL 98.00 Tugem 1.si
TUBA YILDIRIM 98.00 Tugem 1.si
HASAN AYKUT ŞENSES 98.00 Tugem 1.si
İLKAN AKSU 98.00 Tugem 1.si
SELÇUK KORKMAZ 98.00 Tugem 1.si
BETÜL KALYONCU 95.00 Tugem 2.si
ERKAN ÖZDEMİR 95.00 Tugem 2.si
TEKBİRE CEYHAN 95.00 Tugem 2.si
AYÇA KILINÇ 93.00 Tugem 3.sü
TİMUR TİMURKAAN 90.00
EMİN ACARTEKİN 90.00
ERSİN UZUN 78.00
RAMAZAN KÖYSÜREN 75.00
SERHAT ACARTEKİN 73.00
MEHMET UĞURLU 73.00

27 Mart 2021 ODY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

YASİN AYDEMİR 73.00 Tugem 1.si

27 Mart 2021 ODY 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SİNAN TOPAL 75.00 Tugem 1.si

21 Mart 2021 ÜDY 1 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ESRA ÇAVUŞ 80.00 Tugem 1.si
ABDURRAHİM CAN BAYDAR 75.00 Tugem 2.si

21 Mart 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

İBRAHİM CAN ELDUT 93.00 Tugem 1.si
HIZIR KÖSE 93.00 Tugem 1.si
MURAT ALİ ULUSOY 93.00 Tugem 1.si
MUHAMMED MEHDİ İDRİSOĞLU 93.00 Tugem 1.si
BİLKAN MUTLU 93.00 Tugem 1.si
MEHMET ÖZKAN ÖZTÜRK 90.00 Tugem 2.si
DAVUT KUTLUAY 90.00 Tugem 2.si
CEVDET KUTLUAY 90.00 Tugem 2.si
CEMRE ÖZ 90.00 Tugem 2.si
MUSTAFA ALBAYRAK 90.00 Tugem 2.si
FATMA KASAP 88.00 Tugem 3.sü
MANSUR DOĞAN 83.00
SEDAT ÇON 83.00
AHMET MAHMUT ÖZDEMİR 83.00
FUAT KÖYMEN 78.00
AYŞENUR ÇELİK 78.00
GÖKAY KÖÇKEN 75.00
SEDA KARLI 70.00
ZEYNEP GÖĞER 70.00

7 Mart 2021 ÜDY 1 Eğitimi Sınavı Sonuçları

NEVZAT GÜNAÇTI 77.50 Tugem 1.si

7 Mart 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ELİF AYŞE YANIK 92.50 Tugem 1.si
EMİNE ÖZTAŞ 92.50 Tugem 1.si
YUNUS EMRE DÖRTER 90.00 Tugem 2.si
BERKAY ALTINYAY 87.50 Tugem 3.sü
HEBUN GÖKDERE 80.00
NEVİN DEVELİ 80.00
FİGEN DÖRTKARDAŞ 75.00
MUZAFFER EVREN BATURALP 72.50

7 Mart 2021 ODY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ERGENEKON DURUSU 80.00 Tugem 1.si
MURAT ÖZTÜRK 77.50 Tugem 2.si

7 Mart 2021 ODY 4 Eğitimi Sınavı Sonuçları

HATİCE AĞAOĞLU 82.50 Tugem 1.si
İBRAHİM ŞEVİK 75.00 Tugem 2.si
İBRAHİM KAYA 70.00 Tugem 3.sü

6 Mart 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

GÖKHAN KÜÇÜKÇITRAZ 98.00 Tugem 1.si
YAVUZ SELİM KARABAĞ 98.00 Tugem 1.si
BAYRAM KÜÇÜKÇITRAZ 95.00 Tugem 2.si
SABA MUSAVİ 88.00 Tugem 3.sü
YİĞİT EROĞLU 75.00

7 Şubat 2021 ÜDY 1 Eğitimi Sınavı Sonuçları

TUNAHAN HİLMİ YÜCE 93.00 Tugem 1.si
MUSTAFA ALBAYRAK 88.00 Tugem 2.si

7 Şubat 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

MUSTAFA RÜÇHAN ARDA 100.00 Tugem 1.si
ABDULLAH TURAN 100.00 Tugem 1.si
ZEYNEP GÜNERİ 100.00 Tugem 1.si
DOĞUŞ HARMANCI 100.00 Tugem 1.si
ERMAN YILDIZ 100.00 Tugem 1.si
CANER KANER 100.00 Tugem 1.si
AYDIN GÜNEY 100.00 Tugem 1.si
EYÜP BOZAN 98.00 Tugem 2.si
SENANUR CEYLAN 98.00 Tugem 2.si
SAVAŞ SAKALLI 98.00 Tugem 2.si
İSMAİL ESEN 98.00 Tugem 2.si
CANSU ÜRK 98.00 Tugem 2.si
ŞABAN ARSLAN 98.00 Tugem 2.si
GÜREL BAŞARAN 95.00 Tugem 3.sü
TAYFUN CAN İNCİ 93.00
TEKİN KAYA 93.00
YEŞİM ERDOĞAN 90.00
BURÇİN SERİM 90.00
YUNUS EMRE TAŞKIRAN 90.00
ALPAY AYDEMİR 90.00
ADNAN KORAY YILAN 90.00
ÖZLEM ÖZCAN KESER 88.00
ADEM AYGÜN 85.00
DİLAN ÇAĞLAR 83.00
SERDAR KARAKURT 75.00
MEHMET DURMUŞ 70.00

7 Şubat 2021 ÜDY 4 Eğitmi Sınavı Sonuçları

SONGÜL ERASLAN 88.00 Tugem 1.si
NESRİN ERDOĞAN 78.00 Tugem 2.si

6 Şubat 2021 ÜDY 2 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SADIK GÜRBÜZ 73.00 Tugem 1.si

6 Şubat 2021 ÜDY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

ÖZGÜN ŞAHİN 100.00 Tugem 1.si
NURAY BAŞ 100.00 Tugem 1.si
SAVAŞ DENİZ BİLGE 100.00 Tugem 1.si
CEMAL KURNAZ 98.00 Tugem 2.si
MERT KARATAŞ 98.00 Tugem 2.si
MURAT ÖGE 98.00 Tugem 2.si
TAHSİN DEMİRHAN 98.00 Tugem 2.si
NEJDET OKUMUŞ 98.00 Tugem 2.si
MURAT AKYÖN 98.00 Tugem 2.si
SEDAT KOYEL 98.00 Tugem 2.si
SENA KARA 98.00 Tugem 2.si
GÜLÇİN SAVAŞAN 95.00 Tugem 3.sü
ERDİ ARTAN 93.00
ALİ BARTU ERKAN 93.00
BÜLENT BALCIOĞLU 90.00
ÖMER SALİH BAYHAN 90.00
YASİN TEKİN 90.00
ERSİN KAYA 88.00
AYKUT YAKALI 85.00
ÖMER DENİZ BİLAÇ 85.00
FATİH TUZANE 83.00
OZAN EDİNÇ 78.00
ÖZLEM AVCI BALABAN 78.00
MEHMET EREN YURTSEVEN 70.00

6 Şubat 2021 ODY 3 Eğitimi Sınavı Sonuçları

SERHAD YILMAZ 85.00 Tugem 1.si
ALPER YÜKSEL 85.00 Tugem 1.si
AYŞE GAMZE GÜNGÜT EROĞLU 75.00 Tugem 2.si
ÖKDEM YENİARAS 73.00 Tugem 3.sü

6 Şubat 2021 ÜDY 1 Eğitimi Sınavı Sonuçları

TURAN SAĞLAM 95.00 Tugem 1.si
ONUR SAKARYA 93.00 Tugem 2.si

ÜDY,ODY 1,2,3,4 Sınav Sonuçları 2020

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire