Gümrük Müşavirliği Mesleki Yeterlilik Sınavı Eğitimleri Başlıyor!

Gümrük Müşavirliği Mesleki Yeterlilik Sınavı Eğitimleri Başlıyor!

Gümrük Müşavirliği Mesleki Yeterlilik Eğitimi programımız Florya şubemizde başlıyor. Gümrük Müşavir Yardımcısı olup Gümrük Müşavirliği Sınavına girme hakkı bulunanlar ve ön eleme sınavında başarılı olanlar programımıza katılabilirler.
GMMYS-Gümrük Müşavirliği Mesleki Yeterlilik Eğitimimiz temelde iki bölümden oluşuyor:

İthalat Rejimi
Sair Mevzuat
Vergi Hesaplama

dersleri Mehmet TANBAŞ tarafından veriliyor.

İkinci bölümde Tarife'ye odaklanılıyor. Tarife'nin yorum kuralları ve mantığı ile BTB'ler Mustafa KILINÇ tarafından katılımcılara aktarılıyor. Tarife kitabından çıkabilecek tüm 4'lü bazda pozisyonların ezberlenmesi, sınavda çıkabilecek sorular üzerine alıştırmalar ve özel hazırladığımız soruların çalışılması Mehmet TANBAŞ yönetiminde gerçekleştiriliyor. Özellikle pozisyonların hatırlanmasını sağlamak için oldukça etkili hafıza teknikleri uygulanıyor.

Toplam eğitim süresi ve eğitim içeriği ile ilgili detaylar için tıklayın.

Sık düzenlenmeyen bu sınavlardaki başarı şansınızı artırmak ve hayatta zaman kaybetmemek için eğitimimize katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Önceki sınavlara dair başarı durumumuz için tıklayın.

Başarımızın kaynağı ise işte bunlar...

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire