Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlananlar

Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlananlar

GMS ve GMYS

Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarında çıkmış sorularını ister sınav tarihine göre isterse konularına ayrılmış şekliyle çözmek isteyenler için internet sitemiz güncellenmiştir. Çıkmış sınav sorularını isterseniz çıktığı tarihe göre, isterseniz de konularına göre ayrı ayrı çözmeniz mümkün hale geldi.  Her konuya ilişkin çalışma tamamlandıktan sonra o konu hakkında çıkmış sınav sorularının çözülmesinin faydası büyük olacaktır.

Sınavların doğru cevaplarını ve analizini görmek için her deneme sınavının en az yarısını doğru cevaplama şartımızı da kaldırdık. Böylece gümrük müşavirliği ve gümrük müşavir yardımcılığı sınavının yaklaştığı bu dönemde soruların doğru cevabı hakkında daha rahat çalışma yapabilme fırsatınız olacak. 

Gümrük Müşavirliği Sınav Konularına Göre ve Sınav Tarihine Göre Çıkmış Sınav Soruları için tıklayınız

Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınav Konularına ve Sınav Tarihine Göre Çıkmış Sınav Soruları için tıklayınız

İnternet sitemize gümrük müşavirliği ve gümrük müşavir yardımcılığı çıkmış sınavlarının yanısıra ayrıca TUGEM'in  özel olarak sizler için hazırladığı ve daha önceki sınavlarda sorulan soruların konularına göre dizayn ettiği Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Deneme Sınavlarımızı da çözebilirsiniz. Deneme Sınavlarımızı her isteyen, hiçbir sınırlama olmadan çözebilir.

Gümrük Müşavir Yardımcılığı Deneme Sınavlarına  Bilgi Bankası⇒Deneme Sınavları (Yeni) adımından ulaşabilir veya  linke tıklayabilirsiniz.

Gümrük Müşavirliği Deneme Sınavlarına  Bilgi Bankası⇒Deneme Sınavları (Yeni) adımından ulaşabilir veya aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yakında birçok deneme sınavına buradan ulaşabileceksiniz.

Başarılar

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire