Gümrük Müşavirlik ve Gümrük Müşavir Yardımcılık Sınavına Hazırlık İçin Yoğun Talep Gören Eğitim Setimiz Oluşturulmuştur! Tükenmeden Siz de Alın!

Gümrük Müşavirlik ve Gümrük Müşavir Yardımcılık Sınavına Hazırlık İçin Yoğun Talep Gören Eğitim Setimiz Oluşturulmuştur! Tükenmeden Siz de Alın!

GMS ve GMYS

Gümrük Müşavirlik ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavlarında başarısı kanıtlanmış olan TUGEM Eğitim Merkezinin yoğun talep gören "GMS-GMYS Eğitim Notları (4 cilt)", konularına göre ayrılmış ve özenle hazırlanmış 2700 adetlik "Soru Bankası", 12.06.2013 tarihi itibariyle güncel "Temel Gümrük Mevzuatı" kitabı ve tüm bu kaynaklara online olarak internetin olduğu her yerde ulaşabileceğiniz "Online Sınav ve Not Sistemi" ne artık sizler de sahip olabileceksiniz.

Sınırlı sayıda satışı yapılacak olan sınavı kazanmanıza büyük destek sağlayacak bu kaynaklara ulaşmak için hemen bizi arayınız. Satışlarımız 01 Temmuza kadar yapılacaktır.

0216 352 70 60 - 0212 624 23 45 - 46

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire