İdari Para, Usulsüzlük, Geçici Durdurma ve İptal Cezalarına TUGEM.com.tr Üzerinden Erişim Artık Daha da Kolay

İdari Para, Usulsüzlük, Geçici Durdurma ve İptal Cezalarına TUGEM.com.tr Üzerinden Erişim Artık Daha da Kolay

Ulaştırma, Gümrük ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Trafik Cezaları

Sizlere halihazırda, düzenli olarak ve gündeim kaçırmadan kanun kaynaklı sorumluluklarınızla ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Son çalışmamızla bu konuda bilgi taranmasını kolaylaştırdık. Kurumunuzun mevzuatlar karşısında sıkıntıya düşmemesi ve olası zaman ve mali kayıplarınızı önlemek adına yeni bir uygulamayı hizmetinize sunduk. 

Bu kapsamda İdari Para Cezaları, Usulsüzlük Cezaları, Geçici Durdurma Cezaları ve İptal Cezalarına artık tek yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Ulaştırma, Gümrük ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı ile ilgili cezalara hem kanun ve yönetmeliklere göre hem de ceza türlerine göre listelenmiş şekilleriyle ulaşmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacak:
http://www.tugem.com.tr/index.php?option=com_cezalar 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire