SRC5 Eğitimleri Maltepe’de Devam Ediyor

SRC5 Eğitimleri Maltepe’de Devam Ediyor

Maltepe TUGEM'de SRC5 Eğitimleri

TUGEM olarak, SRC5 (ADR) Eğitimlerini İstanbul Maltepe şubemizde de vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.  T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Tehlikeli Madde Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki Belgesi ile yetkilendirildik.

Böylece İstanbul Maltepe - Florya, İzmir ve Mersin’deki dört şubemizde verdiğimiz ADR ile bağlantılı ve FTA (Freight Transporters Association / İngiliz Yük Taşımacıları Birliği), IRU Academy  (International Road Transport Union Academy / Uluslararası Taşıma Birliği Akademisi) ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı onaylı eğitim faaliyetlerimize bir tescil daha katmış olduk.

 

TUGEM olarak ADR bağlantılı tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yılların tecrübesi ve “onaylanmışlığı” ile on kişiyi aşkın uzman kadromuz eşliğinde sunuyoruz:

 

Üç şehirde bize ulaşın:

 

TUGEM Eğitim ve Danışmanlık - Maltepe / İSTANBUL
ÜDY AKADEMİ Eğitim ve Danışmanlık -  Florya / İSTANBUL
TGM Eğitim ve Danışmanlık -  Aliağa / İZMİR
TMT Eğitim ve Danışmanlık - Mezitli / MERSİN

Cezalar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın:

http://www.tugem.com.tr/index.php?option=com_cezalar&task=view&grup=mevzuat&turu=3

Tehlikeli madde taşımacılığı üzerine eğitimlerimize ulaşmak için tıklayın:

http://www.tugem.com.tr/index.php?option=com_egitimkategori&task=view&id=4


 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire