TMGD Sınavı Online Test


TMGD Sınavı Online Test

Hemen Başvur

TMGD Eğitimi ve Sınavı Online Test Sistemi

Son yıllarda TMGD  Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sınavlarında çıkmış soruların yanı sıra tamamı konusunda uzman olan TUGEM Eğitmenlerince hazırlanan soruların yer aldığı 800 adete yakın sorudan oluşan eşsiz bir kaynak.

Bu sisteme internetin olduğu her yerden ulaşabilmek mümkün. Size tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile soru sistemine girerek ister test çözün isterseniz konularına göre ayrılmış sorulara bakın.

Dikkatle Hazırlanmış Konu Başlıklarına göre soru çözebilme imkanı

Kullanacağınız sistemde sorular sınava en etkin hazırlanmanız için dikkatle hazırlanmış konu başlıklarına ayrılmıştır. Soruları konularına göre çözdüğünüzde çalıştığınız konuya ilişkin çıkabilecek tüm farklı soru tiplerini de göreceğinizden konulara tam vakıf olabileceksiniz. Bu şekilde sınava hazırlanmanın size faydasının ne kadar fazla olduğunu farkettiğinizde artık sorular sizin için gittikçe daha da kolay olacak. 

Soru Sistemimiz Size Ne Sağlayacak

Anlamadığınız sorular için yorum yazabilme ve cevap alma imkanı

Sorular ile ilgili sistem üzerinden yorum yazıp anlamadığınız yada daha fazla açıklama ihtiyacı duyduğunuz kısımları anında bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz yorum talepleri eğitmenlerimize mail olarak da gider. En kısa zamanda Eğitmenlerimiz tarafından sorunuza cevap verilir. Verilen cevap mail adresinize doğrudan gelir. Ayrıca herkesi ilgilendirdiğini düşündüğümüz ek açıklamaları ise o soruyu çözen diğer kursiyerlermiz de  görebilir ve diğer üyelerin sorular için yapmış olduğu yorumları ve eğitmenlerin verdiği cevaplardan konu hakkında daha detaylı bilgiler edinirler. Böylece konunun farklı yönlerini daha rahat anlarsınız. Sistemde yer alan herhangi bir soruya yorum yaptığınızda bu soru konunun uzanı eğitmenimizce cevaplandırılır. Böylelikle olası kafa karışıklığının önüne geçilmiş olur. 

Sürekli Güncellenen Sorular ile 800 adete yakın soruyu çözebilme imkanı

Sistemdeki sorulara belirli periyotlarla yenileri eklenir, sorular bakanlık sınavı sorularına benzer şekilde hazırlanır.

Bakanlığın yaptığı sınavları çözebilme imkanı

Bakanlığın yaptığı ve sorularını açıkladığı sınavları seçerek herbir sınavı çözebilmenin yanısıra bu soruların çözüm yollarını görebilir ve ayrıca anlamadığınız hususlarda yorum yazarak doğrudan eğitmenlerimize ulaşan sorular sorabilir ve mailinizden de bu sorulara verilen cevapları görebilirsiniz. Böylece çıkmış sınav stratejiniz çok daha etkili olacağından sınavdaki başarınız artar.

Değişen Mevzuata göre sürekli güncellenen sorular

Bilindiği üzere ADR Sözleşmesi de dahil olmak üzere Uluslararası Mevzuat genelde 2 yılda bir değişmektedir. Mevuzattaki değişimler tarafımızdan takip edilerek hızlı bir şekilde sistemdeki sorular da revize edilir. Tereddüt olan hususlarda doğrudan eğitmenlerimize ulaşacak yorumlar üzerinden sorular sorararak kafanıza takılan hususları daha hızlı çözümlersiniz ve sınavda başarınız artar.  Bu şekilde sorular sürekli güncel tutulun sorular ile sınava hazırlanmanın rahatlığını yaşarsınız.

Kendini değerlendirebilmek için test çözebilme imkanı

Sizdemdeki deneme sınavlarını çözerek kendinizi değerlendirebilirsiniz. Sistem üzerinden Deneme sınavlarını özellikle sınava yakın tarihlerde çözdüğünüzde faydası daha yüksek olmaktadır. Böylece eksik kaldığınız konuları daha rahat farkederek sınav öncesinde bu eksiklikleri kapatabilme imkanı bulursunuz. 

Kitaba bağımlı kalmayacaksınız. Sorulara heryerden ualaşabilirsiniz

Sistemimize internetin olduğu her yerden bilgisayar, notebook, ipad veya ceptelefonuz ile ulaşabileceksiniz. Böylece soru kitaplarını ve notlarını yanınızda taşımak zorunda kalmayacaksınız.  ADR Kitaplarının lduğu her yerde istediğiniz kadar soru çözebileceksiniz.oru sistemimizi kullanabileceksiniz.

Sistem üyeliği çok kısa bir süre için 450 TL

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire