TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı 2015 Yılı Sınav Takvimi Yayınlandı!

TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı 2015 Yılı Sınav Takvimi Yayınlandı!

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ çerçevesinde Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı tarafından 2015 yılı TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sınav takvimi açıklanmıştır. 

Buna göre 2015 yılı içerisinde 6 adet TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sınavı yapılacaktır. TMGD Sınav Takvimine ulaşmak için tıklayın.

Kursiyerlerimizin sınava daha iyi hazırlanabilmeleri için oluşturduğumuz ONLİNE TEST sayfamızda paylaştığımız deneme sınavları 18 Ekim 2014 sınavında kazanan kursiyerlerinin 6'sının 80 ve üzeri puan almasını sağlayarak 5 adet TMGD Eğitmeni çıkartan, 13 Aralık 2014 sınavında ise 77'si 80 puan ve üzeri olmak üzere 136 kişiyi TMGD yapan TUGEM Eğitim Kurumları ve tecrübeli eğitmenleri tarafından hazırlanmıştır.

Online Test sayfası için tıklayın.

Her sınav tarihi için ayrı olmak üzere, belirli bir süreden önce TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitiminin tamamlanmış olması zorunluluğu bulunmaktadır.

TMGD Eğitim takvimi için tıklayın.

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire