TUGEM'de GMS ve GMYS Tekrar Eğitimleri Başladı

TUGEM'de GMS ve GMYS Tekrar Eğitimleri Başladı

GMS ve GMYS

TUGEM, Gümrük Müşavirliği Sınavına (GMS) ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavına (GMYS) hazırlık kursuna katılanlar için ücretsiz tekrar eğitimlerini başlattı.

Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Tekrar Eğitimlerimizde tüm konuların soru çıkması muhtemel bölümleri hızlandırılmış olarak tekrar edilecektir. Kursiyerlerimizin kendi tekrarlarını tamamlayarak katılmaları, tekrar eğitiminden alacakları verimi artıracaktır. Aynı zamanda deneme sınavları ve konu testleri yapılacaktır.

Tekrar eğitimlerine katılacak kursiyerlerimiz için "öğleden önce - öğleden sonra" farklı alternatifler sunulduğundan kayıt yapılması zorunludur. Kayıtlar 23 Eylül 2013 tarihinde sona ermektedir.

Tekrar eğitimi kursiyerlerimize ÜCRETSİZ olmakla birlikte, kursiyer kayıtlarımızdan sonra sınıflarımızda yer kalması halinde kursiyerimiz olmayanların ÜCRETLİ katılmasına imkân verilecektir. Daha önceden kursiyerimiz olmayanlara da tüm kurs materyallerimiz verilecektir: 5 Cilt Eğitim Notu, 1 Soru Bankası, 1 Mevzuat Kitabı ve İnternet Sitesi Üyeliği.

 

SÜRE

ÜCRET

GMYS

4 YARIM GÜN

590 TL

GMS

4 TAM GÜN (8 YARIM GÜN)

990 TL

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire