TUGEM Gümrük Müşavirliği ve Müşavir Yardımcılığı Sınıf Eğitimlerine Başlıyor

TUGEM Gümrük Müşavirliği ve Müşavir Yardımcılığı Sınıf Eğitimlerine Başlıyor

2020 Yılı Sınav Hazırlık Stratejisi

1. Eğitimler 2008 yılından beri GMS Eğitimleri veren ve koordine eden, YGM, NLP Eğitmeniz ve Zihin Koçu Mehmet Tanbaş koordinatörlüğünde verilmektedir. Eğitimlerimizde özel hafıza teknikleri kullanılarak bir çok konuda anahtar akılda tutma teknikleri paylaşılmaktadır.

2-Eğitim sırasında GMS sınavına etkili hazırlanma ve sınav soru tiplerinin analizini de içeren koçluk eğitimi yapıyoruz. 

3- Konusunda uzman eğitmenlerimiz sınav motivasyonunuzu sürekli canlı tutmakta, sınavı kazanmanız için sizlere koçluk yapmaktadır.

3. Her eğitim sonunda konu sınavı yapılmakta ve konu soruları dağıtılmaktadır. Ayrca her yerden kolayca ulaşabileceğiniz online soru havuzumuz ile soru çözebilecek, online soru sistemimiz üzerinden eğitmenlerimize takıldığınız soruları istediğiniz zaman sorarak en kısa sürede cevap alacaksınız. Sorularımız değişen mevzuata uygun olarak hızlıca güncellenmektedir.

4-Eğitmenlerimizin hazırladığı konu özetlerini içerir GMS Eğtiim Kitabımızı hediye ediyoruz.

5- Sınavda çıkacak mevzuat Gümrük Kanunu ve Gümrük Yönetmeliği maddeleri ilgili konulara ayrılmış olarak usb eşliğinde kursiyerlerimize sunuyoruz. Böylece konu bazlı mevzuat sürekli elinizin altında olacak. 

6- 2019 GMS Sınavında ağırlık verilen Vergi Hesaplamalarına ilişkin Mehmet Tanbaş tarafından detaylı eğitim verilerek sınıfta bol bol hesaplamalar yapılacaktır.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire