TUGEM; Mutluluğunuz İçin Dünyayı Ayağınıza Getiriyor

TUGEM; Mutluluğunuz İçin Dünyayı Ayağınıza Getiriyor

Daha Mutlu ve Başarılı bir "Siz" Olmayı İstiyorsanız, Dünyayı ayağınıza getirdik.

Bildiğiniz gibi TUGEM Dünya standartlarında hizmet veriyor ve bu kapsamda dünya çapında projelere imza atıyor. Bu sefer Mutluluğunuz için dünya çapında Best Seller kitap yazarı ve Master NLP Eğitmeni Brian Colbert'ı Türkiye'ye getiriyoruz. 

Mutluluğu Alışkanlığa Dönüştürün (Happiness Habit) Eğitimi ile hayatınızı olabilecek en iyi şekilde yaşamanızı ve daha mutlu olmanızı sağlamaya odaklayacak şeylerin neler olduğunu ve bunlara ne zaman odaklanacağınızı biliyor olacaksınız. Brian Colbert'ın hem bu konuda dünya çapında Best Seller olmus kitap yazari olması hem de dünya çapında tanınan bir eğitmen olması dünyada çok talep edilen eğitimini Türkiye'ye getirmemizde etkili oldu.

Zor insanlarla, zor çocuklarla ve zor ailelerle nasıl başa çıkacağınızı öğrenecek, Çağımızın sıkıntısı olan “yapacak iş çok zamanım yok” olgusundaki sıkıntıya çözüm bularak hayatımızda nasıl boş zaman çıkarabileceğinizi öğrenecek ve İstediğinizi elde etmenin mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Başarınız ve Mutluluğunuz İçin Dünyayı Ayağınıza Getirdik. Bu eğitim kontenjanla sınırlıdır. Sınırlı kontenjanda yer almak için acele ediniz. Detaylar için tıklayınız.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire