Türkiye'de İlk ve Tek %70 Geri Ödemeli ADR Sözleşmesine Göre Tehlikeli Madde ve Kimyevi Madde Eğitimi (Ekonomi Bakanlığı Desteklidir)

Türkiye'de İlk ve Tek %70 Geri Ödemeli ADR Sözleşmesine Göre Tehlikeli Madde ve Kimyevi Madde Eğitimi (Ekonomi Bakanlığı Desteklidir)

ADR

Türkiye' de İlk ve Tek Düzenlenen Eğitim Programıdır!

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı kadar önemli bir uzmanlık kazanacağınız Ekonomi Bakanlığı %70 geri ödeme destekli bu özel eğitimi kaçırmayın!

HAZIR MISINIZ?

Tehlikeli Madde Üreten, Depolayan, Taşıyan, Paketleyen, İşaretleyen tüm firmalar ithalat veya ihracat yapıyorsanız Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurmak ve ADR Sözleşmesi hükümlerinin tümüne uymak zorundasınız.

ADR Sözleşmesine 2010 yılında hiç bir çekince koymadan taraf olan Türkiye iç hukukunda işaretleme, etiketleme ve ambalajlamayla ilgili hükümler 01.01.2012 yılında yürürlüğe girdi. Bununla birlikte Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı bulundurmak ve diğer tüm hükümler ise 01.01.2014 tarihinde yürürlüğe girecek.

Peki ADR Sözleşmesine göre sorumluluklarınızı biliyor musunuz?

Firmanız ADR' ye Ne Kadar Hazır?


Tüm bu süreçlerinizi öğrenebileceğiniz ve yönetebileceğiniz kendiniz ve şirketiniz için çok önemli bilgiler edineceğiz bu eşsiz eğitim programını kaçırmayın!

Eğitim ücretinin %70' ini Ekonomi Bakanlığının iade ettiği eğitime kayıt olabilmeniz için;

SON GÜN 12 Mart 2013

Bilgi için 0216 352 70 60

Eğitim detayları için tıklayınız!

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire