WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK…

WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK…

TUGEM Eğitim Kurumları olarak sizlere daha iyi bir internet kaynağı hazırlamak amacıyla kolları sıvadık ve web sitemizi yeniledik. Güncel mevzuata, sektörel haberlere, sınav duyuru ve sorularına daha kolay ulaşımı sağlamak adına yenilediğimiz web sitemize aynı zamanda İOS işletim sistemine sahip iPhone – iPad ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile uyumlu uygulamaları indirerek ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemiz www.tugem.com.tr genel itibariyle herkesin erişimine açık bir adres. Genele açık bilgi haznesine ek olarak kendi üyelerimize (kursiyerlerimize ve üyelik satın alanlara) özel hazırlayıp erişimine sadece şifreyle izin verdiğimiz bölümlerimiz de var.

* Genel erişime kapalı olan SORU ARŞİVİ bölümünden yararlanabilir, konularına göre düzenlenmiş soruları çözebilirsiniz. Çözdüğünüz soruda çıkan link yönlendirmesi sayesinde mevzuatın ya da cezanın ilgili maddesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca konunun eğitmenine yorum gönderme şansına sahip olursunuz.

*Üyelerimiz kendisine ait profilden şu bilgilere ulaşabilir:

·         Aldığınız eğitimleri, sınav sonuçlarını, çözdüğünüz testleri görebilir,

·         Çözdüğünüz deneme sınavları ve çıkmış sınav sorularının analizine ulaşabilir,

·         Doğru-yanlış sayınızı ve seviyenizi tespit ederek hangi konulara ağırlık vermeniz gerektiğini kontrol edebilirsiniz.

*Eğitimler, hizmetler, yetki belgeleri, kanunlardan kaynaklı sorumluluklar, sınav detayları, sınav takvimi, eğitim takvimi, tehlikeli madde, ulaştırma ve gümrük mevzuatı üzerine güncel gelişmeleri takip edebileceğiniz HABER BÜLTENİ hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Takip etmenizi kolaylaştıracak şekilde, Haber Bültenimizden ilgilendiğiniz konuları seçtiğinizde sadece o konularla ilgili bilgilendirmeler size ulaşacaktır.

Genel kullanıma açık bölümlerimizden bazıları…

·         MEVZUAT bölümünden
Tehlikeli Madde
Gümrük
Ulaştırma
Temel Kanunlar
Trafik Mevzuatı
Uluslararası Sözleşmeler
konu başlıkları altında tüm kanun, yönetmelik, tebliğ, genelge ve yönergelere ulaşabilirsiniz.

·         CEZALAR bölümünde Gümrük, Tehlikeli Madde, Ulaştırma, Trafik kapsamı İdari Para Cezaları, Usulsüzlük Cezaları, Geçici Durdurma Cezaları ve İptal Cezalarının, ayrıca bu cezalardan kimlerin etkilendiği gibi ayrıntıların hem kanun ve yönetmeliklere göre hem de ceza türlerine göre listelenmiş hallerini bulabilirsiniz.

·         ONLINE TEST bölümünden ilgili sınavlarda o güne kadar çıkmış sorulara ve deneme sınavlarına ulaşabilir, test çözebilir ve ilgili mevzuata referansla yönlendirme sayesinde sorunun kaynağına inebilirsiniz.

·         EĞİTİMLER bölümünden yeni açılan eğitimleri görebilir, danışmanlık hizmetlerimizi takip edebilir, kampanya, hediye eğitimler ve diğer fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Hazırladığımız mobil uygulamalar sayesinde önemli mevzuat ve cezalar artık her an yanınızda ve güncel.

Otobüste giderken, durakta, doktor muayene sırasında beklerken çıkmış sınav sorularını çözerek sınavlara hazırlanabilir (2014 ve öncesi SRC, ADR, ÜDY, ODY, GMS, GMYS, MEB), ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla kanuni düzenlemeleri ve cezaları gözden geçirebilirsiniz.

Uygulamayı her iki kanaldan da TUGEM güvencesi altında ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

·         iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu uygulamamızı yüklemek için aşağıdaki linke tıklayın.
https://itunes.apple.com/tr/app/tugem-egitim-ve-dan-smanl-k/id891707606?l=tr&ls=1&mt=8

·         Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanıyorsanız, Google Play sayfasına girerek “tugem” taraması yapın, doğrudan karşınıza çıkacağız. (https://play.google.com/store/search?q=tugem&c=apps&hl=tr)

·         https://www.facebook.com/pages/TUGEM/224219134431281

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire