ADR Genel Farkındalık Eğitimi


Tehlikeli Madde Farkındalık Tehlikeli madde üreten, depolayan, taşıyan ve/veya elleçleyen firmanızın ADR Sözleşmesi gereği yerine getirmek zorunda olduğu yasal sorumluluklar konusunda bilgi sahibi misiniz?

ADR Genel Farkındalık Eğitimi Nedir?

Zorunlu ADR Farkındalık Eğitimi Kimlere Yönelik?

ADR Sözleşmesi’nin Paketleme, Etiketleme ve İşaretlemeye İlişkin Zorunluluklar bölümü 1.1.2012 tarihinden; araçlara ilişkin hükümleriyse 1.1.2013 tarihinden itibaren uygulanmaya başladı. Diğer tüm hükümler 01.01.2014 tarihinde uygulamaya girdi. Tehlikeli maddelerin genel özelliklerini bilmek sadece bu konuda görevli firma çalışanlarını değil paketleme, taşıma, depolama ve dağıtımla ilgili tüm personeli yakından ilgilendiriyor. ADR Genel Farkındalık Eğitimleri genel katılıma açık ve zorunludur.

ADR Sözleşmesi ve Yönetmelik ile yapılan düzenlemeler ile ilgili yükümlü taraflar:

Zorunlu ADR Farkındalık Eğitimi Amacı

ADR Sözleşmesi'nin tüm hükümleri 01.01.2014 tarihinde uygulamaya girdi.

ADR Sözleşmesi’ne uygunluk süreçlerinizi planlamaya ve denetlemeye nereden başlamalısınız? 

Zorunlu ADR Farkındalık Eğitimi İçeriği

Eğitime katılanlara ADR Sözleşmesi 1.3.2.1 maddesi uyarınca Genel Farkındalık Eğitim Sertifikası verilir.

Şu an ADR Genel Farkındalık Eğitimi için yeni eğitim tarihi açıklanmamıştır. ADR Genel Farkındalık Eğitimi için eğitim tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

Şu an ADR Genel Farkındalık Eğitimi için yeni sinav tarihi açıklanmamıştır. ADR Genel Farkındalık Eğitimi için sınav tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

İletişim Formu

ADR Genel Farkındalık Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire