Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed)


Eğitmenler, Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler ve Koçların Dikkatine !..

For English

  Hemen Arayın: +90 850 346 7060  

Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed)

Eğitimde NLP Modeli ile Öğretimde Mükemmellik Geliştirme

Günümüzde eğitmenler ve öğretmenler az zaman ve kaynakla çok sonuç elde etmek için baskı altındalar? Ders içinde ve ders dışında en heveslisinden en isteksizine tüm öğrencilerimizi derse ve eğitiminize dahil etmeyi ve bizi etkili şekilde dinlemelerini istiyoruz. Bunun yanısıra ders ve eğitimler dışında öğrenciler, idare, veliler ve müşterilerle de etkili şekilde iletişim kurup onları motive etmek ve kolayca yönlendirmek isteriz. Bir eğitmen yada öğretmen olarak mükemmelliği yakalamak için 25 yıldır sürekli olarak geliştirilmiş, denenmiş ve başta İngiltere, Hollanda ve Kanada'da kullanılan yenilikçi ve etkili yöntemleri öğrenmek ve kullanmak istiyor musunuz? İşte önde gelen eğitim uygulamalarında mesleki gelişiminizi hızlandırmak ve özgeçmişinize ekleyeceğiniz başta İngiltere olmak üzere dünyada tanınmış bir "Eğitimde NLP Modeli" sertifikası kazanmak için eşsiz bir fırsat.

Bu program özellikle, kendisini geliştirmek isteyen eğitmen veya öğretmenin seçkin ve muhteşem bir eğitmen veya öğretmen olabilmesini sağlamak için tasarlanmıştır ve 4 günlük programı tamamlayanlara İngiltere'de yerleşik META Ltd firmasının "NLP Cert Ed"  Serifikası ile TUGEM "Eğitimde NLP Modeli" Sertifikası verilecektir. Bu program aynı zamanda NLP Practitioner Eğitiminin ilk bölümü olarak da kabul edilmektedir ve 4 Günlük NLP Practitioner Eğitimine devam etmek isteyen profosyoneller için mükemmel bir fırsattır. NLP Practitioner  Eğitim Uygulayıcısı ilave modülünü 4 gün boyunca alarak Richard Bandler tarafından imzalı NLP Practitioner Sertifikasını da alabilirler. 

Bu eğitimde katılımcılarla zengin bir deneyim, en iyi öğretim becerileri ve öğretmenlerin ve eğitmenlerin günümüzde karşılaştıkları sorunlara  etkili çözümler bulabilmelerini sağlayan yüksek seviyede bir kavrayış getiriyoruz. 

Bu Eğitime Neden Hemen Katılmalıyım?

  1. Bu program sonucunda eğitmenlik ve öğretmenlik seviyenizi çok daha ileriye taşıyacak gizli yöntemleri doğrudan bu yöntemleri geliştiren dünyada büyük saygı gören Kate Benson'dan öğreneceksiniz. Eğitimlerinizde etkili öğrenmeyi herkes için kolayca tasarlayabilecek, planlayabilecek ve sunabileceksiniz. Anlattıklarınız çok daha büyük ilgi ile dinlenecek ve katılımcılarınız ile öğrencilerinizin kolayca kavradıklarını ve eğlendiklerini farkedeceksiniz.
  2. Öğreneceğiniz yeni yöntemler, bir dizi teknikten çok daha fazlasını içermektedir ve sizi daha etkili bir öğretmen ve iletişim kurucu yapacak şekilde taşarlanmış,  denenmiş ve test edilmiştir. Bu yöntemleri kullanarak çok daha etkili ve eğlenceli eğitimler verebilecek, sunumlar yapabilecek ve herkesin pür dikkat sizi dinlenmesini sağlayabileceksiniz.
  3. İngiltere'de Meta tarafından verilen "NLP Certification Education" ile TUGEM tarafından verilen "Eğitimde NLP Modeli"sertifikalarına sahip olacaksınız. Ayrıca 4 günlük NLP Practitioner (NLP Uygulayıcısı) ilave eğitimini tamamlamanız halinde de NLP'nin Kurucularından Richard Bandler tarafından da imzalı NLP Practitioner (NLP Uygulayıcısı) Sertifikası da alabileceksiniz. 
  4. Verdiğiniz eğitimleri hazırlarken çok daha etkili yöntemlerden yararlanacak, dersin başını, ortasını ve sonunu verimli ve eğlenceli kullanacak bir çok  teknik öğreneceksiniz.
  5. İngiltere'de verilen bu eğitimi İstanbul'da Hilton Istanbul Kozyatagi otelde simultane tercüme ile alabileceksiniz. Bu özellikle yabancı dil eksikliği nedeniyle bu eğitimi alamayacaklar için önemli bir fırsat. Ayrıca ek maliyetlerine rağmen bu eğitimi İngiltere'deki fiyatından %30 indirimli alma fırsatınız var. Bu fırsat 30 Aralık 2017 tarihinde sona erecek. Bununla birlikte bizi ilk arayanlar için de ilave sürprizlerimiz var. 

                                                                           

Her bir gün kapsanan içeriğin ayrıntıları nelerdir?

1. Gün : Eğitim Dünyası ve Öğrenen Dünya 

2. Gün : Düşünmenin ve Öğrenmenin Dili

3. Gün : Eğitim ve Öğrenme Koçluğu

4. Gün : Yaratıcı öğretim ve etkili öğrenme için hepsini bir arada kullanın

Bu Programdan ne kazanacağım?

Bu program, etkili öğrenmeyi herkes için tasarlamanıza, planlamanıza ve sunmanıza yardımcı olacaktır. Enerjinizin çoğunu daha hızlı ve daha yaratıcı öğretim ve öğrenim için ayırarak, sınıf yönetimi adına kendinizi daha az zaman harcarken bulacaksınız. Bu eğitimde aktarılacak yöntemler, bir dizi teknikten çok daha fazlası, sizi daha etkili bir öğretmen ve iletişim kurucu yapacak kurulu, denenmiş ve test edilmiş bir dizi geliştirme aracıdır.

                                                                          

Kate Benson Türkiye'de !..

Farklı ve etkili eğitim yöntemlerinin duayeni ve NLP Society (Nöro Linguistik Programlama Topluluğu) - Richard Bandler'in NLP'de Dünya Eğitim Direktörü olarak 25 yıldır geliştiren, aynı zamanda NLP öğretim ve öğrenimi alanında uluslararası bir Master Trainer olan Kate Benson, Mehmet Tanbaş'ın katkılarıyla İstanbul'a geliyor.  Kendisi, daha etkin yöntemlerle sonuç alıcı ve yenilikçi bir öğretmen ve araştırmacı olarak 25 yıllık tecrübeye sahiptir.  Kate "Eğitimde NLP Modeli" eğitiminde, bugüne kadarki en yenilikçi eğitim programını oluşturmak için en iyi eğitim uygulamalarını NLP'nin becerileri ile birleştiriyor. Bu programın yaklaşımının heyecan verici, ilgi çekici ve kapsamlı olduğunu garanti ediyoruz. 

 Kate Benson'u Eşsiz Kılan Ne?

Kate Benson yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği tekniklerle eğitim sektöründe uluslararası saygınlığı kabul edilen önde gelen bir eğitmendir. Eğitim ve öğretim kalitesini geliştirme, ders anlatma ve sınıf yönetimi konularında binlerce eğitmene ve öğretmene ders vermiştir. Ülkemizde de Koç Okulları öğretmenleri ile önemli bir çalışma yapmıştır. Bunun yanı sıra özellikle çocuklara verilen eğitimler başta olmak üzere, eğitim, öğretim, sunum yapma ve sınıf yönetiminin etkinliğini arttırma yönünde tekniklerinin  sahada araştırmış ve yöntemlerini  kanıtlamıştır. Halen bu kapsamda İngiltere'de okullarla çalışmalar yürütmekte ve büyük sonuçlar almaya devam etmektedir. 

Kate, NLP'nin kurucularından Richard Bandler tarafından NLP Tekniklerinin Eğitim sektöründe geliştirilmesi üzerine "NLP' Society'nin" Eğitim Başkanlığını yürütmekte ve Richard Bandler ile birlikte çığır açan çalışmalar ve teknikler geliştirmektedir. Birlikte yazdıkları  "Eğitimde Mükemmellik"  kitabı kısa zamanda tüm dünyadaki eğitmenler tarafından aranan bir eser haline gelmiştir.  Kate'in eğitim konusunda bir çok yayımlanmış eseri bulunmaktadır. Bunların bir kısmını saymak gerekirse; "Eğitimde Mükemmelik", "96 Öğretici Aktivite", "Uyuşturucu Odağı", "Durham Raporu", "Ders Almak".

Kate'in çalışmalarının tutkuyla öğrenme ve değişime odaklanması ve Kate'in yaptığı çalışmalara kendini adaması onun eğitimle ilgili çığır açan araştırmalarıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlamıştır. Bu güçlü kombinasyon, onunla birlikte çalışan herkes için, daha büyük, daha kolay, ve daha hızlı bir dönüşüm sağlamıştır. Kate ALP (Advance Learning Practice) İleri Eğitim Uygulamaları programını geliştirmiş ve bu deneyimin üzerine yapılandırdığı Mükemmel Eğitim Modelini okullar, kolejler ve iş hayatı eğitimleri için geliştirmiştir. 

Öğrenme tutkusunu güçlü bir şekilde uyandırmak için espriyi ve mizahı kullandığından eğitimleri çok eğlenceledir. Çalışmaları pratik uygulamalara dayanır. Öğretmenler, eğitim yöneticileri, ve öğrencilerle çalışmaktan, inanış ve davranışları değiştirmekten hoşlanır ve böylece insanların hedeflerine kolayca nasıl ulaşabildiklerini öğrenebilmelerini ve eğitimde başarılı olmalarını sağlar. Kate 25 yılı aşan tecrübeye sahip bir eğitmendir. 

Başkaları bu program ve Kate Benson hakkında neler söylüyor?

Mükemmel espri anlayışınız ve gerçekten etkili anlatımınız için teşekkürler Kate. (Racheal Koc School Istanbul Türkiye)

Kate, eğitim sektöründe NLP'yi uygulama konusunun başkanıdır. Son derece düzenlidir, çok vasıflıdır ve öğrettiklerine duyduğu sevgi sunumunda karşımıza çıkmaktadır. Ben tamamen keyif verici bir deneyim yaşayacağınızı size garanti ederim. (Dr Richard Bandler, NLP'nin kurucu ortağı ve DHE ve NHR'nin yaratıcısı)

Olağanüstü bir öğretmensiniz, sadece nasıl yapılması gerektiğinin bir örneği olarak değil, aynı zamanda bu beceriyi emici, büyüleyici ve eğlenceli şekilde başkalarına iletebilme yeteneğinizle de ayrıcalıklısınız. Her şeyi bildiğini düşünen herkesin tekrar düşünmesi gerek. Bu on gün içinde, 12 aylık öğretmenlik eğitiminden çok daha fazlasını ve pratikte daha kullanışlısını öğrendim. Bu eğitim, öğretmenliği / eğitmenliği düşünen veya sadece insanların nasıl düşündüğünü anlamaya çalışan insanlar için bile zorunlu olmalıdır. Hepimiz halen öğreniyoruz ve öyle yapmaya devam edeceğiz, ancak yeteneklerinizin yarısına sahip olsaydım, kendimi ayrıcalıklı sayardım. (Dr Sharon Ney, İngiltere)

Bu kursa katılmayı düşünen herkese söylüyorum: "Dikkat, hayatınızı değiştirecek sihir burada" ! (Karen Samuels, Tower Hamlets College İngiltere)

Bu, katılma ayrıcalığını yaşadığım en muhteşem kurs oldu. Kate'in tüm öğrencileri ile olan dostça, eğlenceli ve cana yakın tavrını seviyorum. Hiçbir şey Kate'i geçemez! Saklanacak köşe yok - goblinleri ortaya çıkarın ve onları ezin!(Teresa Bulford Cooper Avusturalya)

"Her şey için teşekkürler, kurstan çok keyif aldım ve bana işleri nasıl daha ileriye götürebileceğim ve öğretmenlerle ve dil öğrenenlerle çalışmalarımı nasıl geliştireceğim hakkında fikir verdi."(Séamus Ó Muircheartaigh ESOL Eğitmen İrlanda)

Bu kadar iyi organize olduğunuz ve son derece keyifli bir hafta sonu boyunca mükemmel bir şekilde öğretim yaptığınız için çok teşekkürler! Enerji ve tutkunuz ilham verici. (Gill Thomas )

Kate Benson becerilerini, tutkusunu ve bütünlüğünü o kadar sağlam bir şekilde birleştiriyor ki, onu dinleyen herkes NLP'nin ne demek olduğunu öğreniyor.(John LaValle NLP Topluluğu Başkanı)

Şu an Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed) için yeni eğitim tarihi açıklanmamıştır. Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed) için eğitim tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

Şu an Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed) için yeni sinav tarihi açıklanmamıştır. Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed) için sınav tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

İletişim Formu

Eğitimde NLP Modeli - (NLP Cert Ed) ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire