Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi

Gümrük Müşavirliği Sınavı Hazırlık Kursu Sınavı gerçekten kazanmak isteyenler için hazırlanmış özel bir programdır! Yorulmadan, sıkılmadan, zaman sıkıntısına ve stresine girmeden sınava hazırlanabileceksiniz

2020 Yılı GMS Eğitim Tarihleri sayfanın aşağısındadır.

Gümrük Müşavirliği GMS Sınavlarının Değerlendirilmesi ve 2020 Yılı Sınav Hazırlık Stratejisi?

2019 yılında 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü ve buna rağmen GMS'de en az 70 puan alınması gereken sınavlara girenler çok zorlandı ve istedikleri sonucu alan çok az kişi oldu. Ayrıca bu sınavda çok fazla hesaplama sorusu soruldu. GMS Sınavını kazanmak isteyenler artık çok daha farklı ve ciddi bir sınav hazırlık stratejisi geliştirmesi gerekmektedir. 

2008 yılından beri sizleri Gümrük Müşavirliği Sınavlarına en etkin şekilde hazırlamaya devam ediyoruz. Sınava hazırlanırken bilinen yöntemleri tekrar etmenin sıkıcı ve yararsız olduğu bilinciyle, katılımcılarımızın daha başarılı olmalarını sağlamak için aşağıdaki ilave faydaları sizlere sunuyoruz.;

1. Eğitimler 2008 yılından beri GMS Eğitimleri veren ve koordine eden, YGM, NLP Eğitmeniz ve Zihin Koçu Mehmet Tanbaş koordinatörlüğünde verilmektedir. Eğitimlerimizde özel hafıza teknikleri kullanılarak bir çok konuda anahtar akılda tutma teknikleri paylaşılmaktadır.

2-Eğitim sırasında GMS sınavına etkili hazırlanma ve sınav soru tiplerinin analizini de içeren koçluk eğitimi yapıyoruz. 

3- Konusunda uzman eğitmenlerimiz sınav motivasyonunuzu sürekli canlı tutmakta, sınavı kazanmanız için sizlere koçluk yapmaktadır.

3. Her eğitim sonunda konu sınavı yapılmakta ve konu soruları dağıtılmaktadır. Ayrca her yerden kolayca ulaşabileceğiniz online soru havuzumuz ile soru çözebilecek, online soru sistemimiz üzerinden eğitmenlerimize takıldığınız soruları istediğiniz zaman sorarak en kısa sürede cevap alacaksınız. Sorularımız değişen mevzuata uygun olarak hızlıca güncellenmektedir.

4-Eğitmenlerimizin hazırladığı konu özetlerini içerir GMS Eğtiim Kitabımızı hediye ediyoruz.

5- Sınavda çıkacak mevzuat Gümrük Kanunu ve Gümrük Yönetmeliği maddeleri ilgili konulara ayrılmış olarak usb eşliğinde kursiyerlerimize sunuyoruz. Böylece konu bazlı mevzuat sürekli elinizin altında olacak. 

6- 2019 GMS Sınavında ağırlık verilen Vergi Hesaplamalarına ilişkin Mehmet Tanbaş tarafından detaylı eğitim verilerek sınıfta bol bol hesaplamalar yapılacaktır.

2020 Yılı GMS Sınav Hazırlık eğitimini hazırlarken tüm bu hususları göz önüne alarak  16 Günlük komple bir eğitim programı hazırladık. Her eğitim sonrası ilgili konuların soruları çözülerek anlatılanlar pekiştirilecek. Eğitimlerde ezber yerine konuları daha derinden anlamanızı sağlayacak hususlara öncelik verilerek anlatım yapılacak ve daha kolay hatırlanması için anahtar kelimeler ile anlatılanlar güçlendirilecektir. 

Temel Eğitim Programı Sonrası sınava yakın dönemde yapmayı planladığımız 7 veya 9 günlük Hızlı Tekrar Programımız GMS Hazırlık Eğitimimize katılanlar için indirimli olarak uygulanacaktır. Bu nedenle bu eğitimimize katılanlar ikinci kez karlı çıkacaklar. 

Gümrük Müşavirliği Sınavı Hazırlık Kursu Kimlere Yönelik?

Gümrük Müşavirliği kariyerinde zaman kaybetmeden yükselmek isteyen tüm Gümrük Müşaviri adayları eğitimimize katılabilir. Kontenjan sınırlı olduğu için kaydınızı erken yaptırmanızı tavsiye ederiz. Eğitimimize sadece Gümrük Müşavirliği Sınavına hazırlananlar alınacaktır. 

Gümrük Müşavirliği Sınavı Hazırlık Kursu Amacı

2008 Yılından beri GMS Sınavlarına Hazırlık Kursu veren Kurumumuz önemli başarılar ve sınav birincilikleri ile dereceler elde etmiş kursiyerler yetiştirmiştir.

Kurs süresince tüm konulardaki önemli noktalar üzerinde durulur, farklı yöntemlerle neyi ne kadar bilmeniz gerektiği aktarılmaya çalışılır. Uygulanacak özel hafiza teknikleriyle ezberleme değil hatırlama kapasiteniz artırılır.

Gümrük Müşavirlik Sınav Hazırlık Eğitimi İçeriği

Toplam 16 günlük  sistemli bir eğitim maratonudur:

  1. 16 günde (hafta sonları birer tam gün olmak üzere 16 hafta veya ikişer tam gün olmak üzere 8 hafta ) eğitim yapılır. Tüm önemli konuların üzerinden geçilir, konu testlerinin deneme sınavları yapılır. Uzun soluklu bir hazırlık dönemidir. 
  2. Bu eğitimi almış olanlar sınava yakın dönemde yapacağımız 7 veya 9 günlük GMS Hızlandırılmış Eğitimlerine indirimli katılma hakkı elde ederler. Bu da sizin sınava yakın dönemde konuları tekrar etmeniz için büyük bir fırsat olacaktır. 

Eğitimin ana konu başlıkları şunlardır:

Eğitimin detaylı konu başlıkları şunlardır:

Gümük Müşavirliği Ön Eleme Sınavı Hazırlık Programımıza katıldığınızda birçok fırsatı da yakalamış olursunuz.

* Eğitmen kadromuz konularında uzman gümrük müşaviri ve öğretim görevlilerinden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz

Sık düzenlenmeyen bu sınavlardaki başarı şansınızı artırmak ve hayatta zaman kaybetmemek için eğitimimize katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, çünkü... 

Başarımızın kaynağı ise işte bunlar...

Staj Süresi

Gümrük Müşavirliği staj süresi 2 yıldır. 

Gümrük Müşavirliği Sınavına Girme Hakkı

Gümrük Müşavirliği Sınavına en fazla üç kez girilebilir.

 

Şu an Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi için yeni eğitim tarihi açıklanmamıştır. Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi için eğitim tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

Şu an Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi için yeni sinav tarihi açıklanmamıştır. Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi için sınav tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

İletişim Formu

Gümrük Müşavirliği Sınavı GMS Hazırlık Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire