Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği
Hemen Başvur

Karayolu Taşıma Mevzuatı Nedir ?

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği Nedir ?

Karayolu Taşımacılık faaliyetleri ile iştigal etmek üzere (taşımacılık, acentelik, taşıma işleri komisyonculuğu, taşıma işleri organizatörlüğü, nakliyat ambarı işletmeciliği, kargo işletmeciliği, lojistik işletmeciliği, dağıtım işletmeciliği, terminal işletmeciliği vb ) bakanlıktan yetki belgesi alan firmalara ilgili mevzuat kapsamında birçok sorumluluk yüklenmiştir.

Firmalar mevzuat kaynaklı bu sorumlulukları nedeni ile yüksek miktarlarda para cezalarına , faaliyetlerinin durdurulmasına hatta yetkilerinin iptaline kadar varan cezalar ile karşı karşıyadırlar.

Her yıl onlarca firma mevzuat kaynaklı sorumluluklarını bilmediği veya dikkat etmediği için yetki belgelerinin iptali ile karşılaşmaktadır.TUGEM olarak firmanız yetki belgesi kapsamındaki tüm sorumluluklarınızı takip ediyor ve firmanızın olası hak kayıplarının önüne geçiyoruz.

İletişim Formu

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire