Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği
Hemen Başvur

Karayolu Taşıma Mevzuatı Nedir ?

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği Nedir ?

Karayolu Taşımacılık faaliyetleri ile iştigal etmek üzere (taşımacılık, acentelik, taşıma işleri komisyonculuğu, taşıma işleri organizatörlüğü, nakliyat ambarı işletmeciliği, kargo işletmeciliği, lojistik işletmeciliği, dağıtım işletmeciliği, terminal işletmeciliği vb ) bakanlıktan yetki belgesi alan firmalara ilgili mevzuat kapsamında birçok sorumluluk yüklenmiştir.

Firmalar mevzuat kaynaklı bu sorumlulukları nedeni ile yüksek miktarlarda para cezalarına , faaliyetlerinin durdurulmasına hatta yetkilerinin iptaline kadar varan cezalar ile karşı karşıyadırlar.

Her yıl onlarca firma mevzuat kaynaklı sorumluluklarını bilmediği veya dikkat etmediği için yetki belgelerinin iptali ile karşılaşmaktadır.TUGEM olarak firmanız yetki belgesi kapsamındaki tüm sorumluluklarınızı takip ediyor ve firmanızın olası hak kayıplarının önüne geçiyoruz..

Aynı zamanda danışmanlık yaptığımız firmaların Ulaştırma Bakanlığındaki tüm operasyon işlemlerinizi yapmış oluyoruz.

Bu şekilde hizmet verdiğimiz firmalar hem belgelerini güvence altına almış oluyor. Hem de Bakanlıktaki operasyon işlemleri için zaman kaybetmemiş oluyor.

Firmanızda TUGEM'in bu hizmetinden faydalanmak isterse ahmet@tugem.com.tr ye yetki belgenizin türüne yazarak almak istediğiniz hizmet detaylı bir şekilde mailde belirtebilirsiniz veya operasyon koordinatörümüz Ahmet Tanbaş0549 665 50 98 numaradan arayabilirsiniz

TUGEM bu konuda hizmet verdiği firmalarla uzun yıllar birlikte çalışmaktadır. Bazı firmalarda 10 yılı geçen hizmet verdiğimiz danışmanlığımız vardır. 

Hizmet verdiğimiz firmaların Yetki Belgesi türleri L1, L2, M2, TİO ağırlıklı olarak bu belgelere sahip firmalardır.

 

İletişim Formu

Karayolu Taşıma Mevzuatı Danışmanlığı ve Müşavirliği ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire