İşte NLP Business Practitioner Eğitimi

İşte NLP Business- Practitioner Eğitimi

 

İşte NLP (NLP Business Practitioner): Başarılı Geleceğinize Açılan Kapı

NLP mümkün olanların en iyilerinden derlenmiş, psikolojik yöntemlerden oluşmaktadır. Diğer disiplinlerin disiplinidir. 40 yılı aşkın süredir geliştirilen yöntemlerle NLP şimdi birçok Fortune 500 şirketinin tercih ettiği davranış geliştirme teknolojisi haline gelmiştir.

İşte NLP şirket eğitimlerine derin, ilginç ve yenilikçi açıdan bakan bir yaklaşım sunmaktadır. Bu eğitim size NLP'nin etkin yöntemlerini iş hayatının etkinliğini arttırmada ve iş kapasitenizi geliştirmede nasıl kullanacağınıza odaklanmaktadır.

Genel Bakış:

NLP'nin neredeyse sınırsız uygulama alanları bulunmaktadır. Oldukça güçlü ve pragmatik teknikleri kullanan NLP teknolojisi takım yönetme, problem çözme ve değişim yönetiminden liderlik eğitimi, satış ve ikna, sunum hazırlama ve ötesinde bir çok konuya uygulanabilmektedir.

Kimin İçin:

Liderler, şirket yöneticileri, Satış Takımları, İnsan Kaynakları, Eğitmenler ve Şirket Sahipleri. Eğer iş hayatındaysanız veya danışmanlık yapıyorsanız bu kurs sizin için dizayn edilmiştir. Bu kurs deneyimli veya yeni yöneticilerin ilgisini çekmekte ve her gün insanlarla uğraşmak zorunda bulunan herkes için geliştirilmiştir.
İster iç ilişkiler ve şirketin moralleri için, ister müşteri memnuniyeti veya satış geliştirme olsun, hepsi çok fayda sağlayacaktır.

 

İçerik:

Ne Öğreneceksiniz?

NLP Modelinin Temel Varsayımları: Dünyadaki en başarılı iletişimcilerin bazılarından çıkan ilkeleri ve tutumları öğreneceksiniz.

Değişimin NLP Süreci: 1. günden itibaren Eğitmeniniz öğrettiklerini sürekli pratik yapıyor olacak. 6 günlük programın sonunda - siz de öyle yapacaksınız!

İş ve Yaşamda İyi Şekillendirilmiş Yönergeler: Size daha az stres ve daha fazla mutluluk veren iş / yaşam dengesini yaratmak için değerlerinizi nasıl hizalamanızı ve hedeflerinizi nasıl entegre edebileceğinizi öğreteceğiz.

Dil ve Davranışı Anlama: Kendi dilinizde ve başkalarının performansında muazzam farklılıklar olabilecek dilinizde ve davranışınızdaki temel ayrımları öğreneceksiniz.

Temsili Sistemleri: İş arkadaşlarınızın tercih ettikleri iletişim kanallarını anlayıp bunlarla nasıl denge kuracağınızı öğreneceksiniz, böylece ikna ve etki düzeyleriniz önemli ölçüde artıyor olacak!

Çapalama: Kendinizi ve başkalarını bütün önemli sunumlar, toplantılar öncesinde hızlıca ihtiyacınız olan en uygun moda hızlıca ulaşmasını öğrenin Kitlenin üzerinde mimiklerinizin ve en ufak hareketlerinizin etkisinin farkını ve önemini keşfedin.

Sorun Çözme: Birçok sorununuzu en alışılmadık ve en olağandışı yöntemlerle çözecek ve en zor problemlere meydan okuyacaksınız. Başarınız sonsuza dek problem çözme yaklaşımınızı değiştirecek!

Uyum: Bir ilişkinin geliştirilmesinde uyumun ne zaman önemli olduğunu ve nasıl yapılandırılması gerektiğini anlayacaksınız.

Meta Model: Bir kişinin ne düşündüğünün daha derin anlamını ortaya çıkarmak için tasarlanmış soruları keşfedin.

Meta-Programlar: Müşterinizin motivasyon tetikleyicilerini, karar verme kriterlerini ve inançlarını sağlamlaştırma süreçlerini belirleyen derin psikolojik kalıpları anlayın. Toplam müşteri memnuniyetini sağlamak için ürünlerinizi ve hizmetlerinizi nasıl şekillendireceğinizi öğrenin.

Milton Modeli: Mesajınızı veya markanızın mesajını daha etkin iletebilmek ve inandırıcılığınızı arttırmak için ikna edici ve etkili linguistik ilkelerin nasıl kullanılacağını öğrenin.

İş Koçluğu: Kendinize ve sizinle birlikte çalışanlara performanslarını arttırmak üzere en iyi şekilde yardımcı olmak için gereken araçları ve uygulamaları nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Mükemmellik Stratejileri: Bu kursa katılın ve siz ve başkalarının daha iyi kararlar vermek, daha güçlü hisler yaratmak, motive olabilmek için kullanabileceğiniz spesifik adımları açıklayabilir ve bu süreçleri çoğaltabilirsiniz!

Uluslararası Sertifika

NLP Business Practitioner - İşte NLP Sertifikası eğitiminizin özgünlüğünü ve güvenilirliğini sağlayan uluslararası çapta tanınan bir sertifikadır. Sertifika NLP'nin dünyadaki en eski ve en büyük NLP organizasyonu olan The Society of NLP tarafından verilir.

Her bir sertifika, NLP'nin Kurucularından Dr. Richard Bandler ve NLP Eğitmeni Mehmet Tanbaş ile birlikte NLP Society Başkanı John LaValle tarafından imzalanır.

 

Tarihler: 07-08-09- 29-30 Nisan 1 Mayıs  2017

Cumartesi-Pazar Günleri (09:30 - 17:00) Toplam 6 Tam Gün

Mehmet Tanbaş: NLP'nin yaratıcılarından Richard Bandler tarafından eğitilen Mehmet Tanbas Society of NLP'nin NLP Eğitmeni ve NLP Koçudur. Aynı zamanda Uluslararası Zihin Koçluğu Federasyonunun Akredite Zihin Koçudur. 2006 Yılından bu yana geliştirdiği teknikleri uygulayarak hayatında büyük ilerlemeler sağlamıştır. Bugün 3 firmanın kurucusu ve yöneticisidir.

Şu an İşte NLP Business Practitioner Eğitimi için yeni eğitim tarihi açıklanmamıştır. İşte NLP Business Practitioner Eğitimi için eğitim tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

Şu an İşte NLP Business Practitioner Eğitimi için yeni sinav tarihi açıklanmamıştır. İşte NLP Business Practitioner Eğitimi için sınav tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

İletişim Formu

İşte NLP Business Practitioner Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire