Koronavirüs Salgını İle Mücadele Kapsamında Eğitimlerimizde Yapılan Düzenlemeler

Koronavirüs Salgını İle Mücadele Kapsamında Eğitimlerimizde Yapılan Düzenlemeler

Bilindiği üzere, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi olarak ilan edilen yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle; tüm dünyada salgının yayılmasını önlemek üzere birçok önlem yürürlüğe konmuştur. Ülkemizde de bu duruma yönelik çalışmalar başarılı ile yürütülmekte ve ilgili kurumlarca gerekli tedbirler alınmaktadır.

Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığına ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı olarak verdiğimiz  Mesleki Yeterlilik Eğitimlerimizin, ilgili Bakanlıklarımızın aldığı önlemler kapsamında 16-30 Mart tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan veya devam eden dönemleri iptal edilmiştir.

İlerleyen zamanlarda ilgili Bakanlıklarımızın alacağı kararlar doğrultusunda gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu süre içerisinde eğitimlerimiz ile ilgili bilgilere internet sitemizin "Eğitim ve Sınavlar" sekmesinden ulaşabilir veya 0850 346 70 60 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak edinebilirsiniz.

Eğitimlerimize internet sitemizden ilgili eğitimin içeriğinde bulunan "Başvur" butonu ile de online başvuru yapabilirsiniz. Online başvurunuzda bıraktığınız iletişim bilgilerinize çalışma arkadaşlarımız en kısa zamanda dönüş yapıp sizlere daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Sağlıklı günler dileriz.

 

SRC1-2-3-4 Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

ÜDY Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

ODY Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

SRC5 Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

TMGD-ADR Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

TMGD-RID/IMDG Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

 

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire