Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi

Bu kurs sizin henüz farkına varmadığınız ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi, isteklerinizi ve amaçlarınızı daha derinden kavramanızı sağlayarak size hayatınızın en büyük engeli ( yani kendiniz) ile nasıl başa çıkacağınızı öğretecek.

Daha İyi Bir Hayatı Seçin

Birçok kişisel gelişim semineri ve kitapları size olumlu düşünmenin faydalarını anlatır. Bu zaten bildiğiniz birşeydir ve tekrar anlatılmasına gerek yoktur. Diğerleri mutluluğun sadece zihninizde olduğunu belirterek gerçekçi olmayan mutluluğa doğru sizi sürüklerler ki bu da doğru değildir

Mutluluk, mutlu olacağınız şeyleri alışkanlık haline getirecek kadar daha sık yapmaktan gelmektedir.

Bu seminer olumlu düşünmenin arkasındaki mitleri çökertecek ve yerine kesin olarak Nasıl Mutlu olacağınızı gösterecek ve öğretecek.

Bu eğitim kimin için;

Bu 2 günlük eğitim daha mutlu olmak ve mutluluğunuzu sürdürmek için yardımcı olacak pratik yöntemler ve araçlar öğrenmek isteyen herkes içindir.

Eğer sizi nelerin mutlu ettiğini ve kendi başınıza bu yeteneği nasıl elde edeceğinizi bilmek istiyorsanız bu kurs tam olarak size bunun nasıl yapılacağını öğretecek. Bu kurs sizin henüz farkına varmadığınız ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi, isteklerinizi ve amaçlarınızı daha derinden kavramanızı sağlayarak size hayatınızın en büyük engeli ( yani kendiniz) ile nasıl başa çıkacağınızı öğretecek.

Bu kursun şaheserlerinden biri de semineri tamamladığınızda kendinizin en iyi düşüncelerinizden ve zihninizden damıtılmış bir sayfa döküman olacak ki gelecekte oluşabilecek zor durumlarda, sizin güçlü ve iyi tarafınızın sesi yükselebilecek ve tüm diğer sesleri bastırarak sizi gerçekten istediğiniz yöne doğru taşıyacak.

Kursun sonunda hayatınızı olabilecek en iyi şekilde yaşamanızı ve daha mutlu olmanızı sağlamaya odaklayacak şeylerin neler olduğunu ve bunlara ne zaman odaklanacağınızı biliyor olacaksınız.

Neler beklenmeli

Ne Öğreneceksiniz

Background

Yapılan araştırmalar geçmişinizden gelen olumsuz deneyimleri keşfetmeye dayalı klasik yöntemlerin bunlari aşmak için aslında pek de gerekli olmadığını artan bir şekilde kanıtlamaya devam ediyor.

Mehmet Tanbaş bu eğitimdeki alıştırmalarla bizi depresyona sokan ve sürekli kendimizi suçladığımız düşüncelerin çok daha fazla yararlı düşünme yöntemleriyle değiştirmenize yardımcı olacak. Gerçekten mutlulu olacağınız bir hayatı alışkanlığa dönüştürecek yönde yeteneklerinizi ve becerilerinizi odaklamanızı nasıl sağlayacağınızı öğretecek.

Bu eğitimde Mehmet Tanbaş sizin hayattan gerçekten ne istediğinizi anlamanızı ve ortaya çıkarmanızı ve bu isteklerinize daha hızlı ulaşacak yöntemleri ve araçları size öğreterek daha mutlu ve başarılı hayata ulaşmanızı sağlacak.

Mehmet Tanbaş

NLP'nin yaratıcılarından Richard Bandler ile kendi alanlarında dünyadaki en iyilerden John La Valle, Owen Fitzpatrick, Brian Colbert, Kate Benson gibi birçok isimle son 11 yıldır çalışan Mehmet Tanbaş Society of NLP'nin NLP Eğitmeni ve NLP Koçudur. Aynı zamanda Uluslararası Zihin Koçluğu Federasyonunun Akredite Zihin Koçudur. 2006 Yılından bu yana geliştirdiği teknikleri uygulayarak hayatında büyük ilerlemeler sağlamıştır. Bugün 3 firmanın kurucusu ve yöneticisidir.

Erken Başvuranın Kazandığı Kampanya

Bu eğitimizde erken başvurup kayıt süreçlerini tamamlayanların kazandığı bir kampanya yapıyoruz. Katılımın sınırlı olduğu eğitimizde;

Eğitim ücretimiz 800 TL+ KDV. 

Başvuru sürecini 23.01.2017 tarihine kadar tamamlayanlar için 390 TL+ KDV

Başvuru sürecini 26.01.2017 tarihine kadar tamamlayanlar için 590 TL + KDV olarak uygulanacak.

 

Şu an Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi için yeni eğitim tarihi açıklanmamıştır. Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi için eğitim tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

Şu an Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi için yeni sinav tarihi açıklanmamıştır. Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi için sınav tarihi açıklandığında yayınlanacaktır !

İletişim Formu

Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Size dönüş yapalım.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire