Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı 2017 Yılı Sınav Takvimi Yayınlandı

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı 2017 Yılı Sınav Takvimi Yayınlandı

2017 Yılı Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) Sınav Takvimi Yayınlanmıştır.

2017 yılında 2 tane sınav yapılacaktır.

2017 ilk sınav tarihi 30 Nisan olup, bu sınava ilk kez girebilmek için 30 Mart tarihine kadar kişilerin 49 saatlik eğitimi tamamlaması gerekmektedir.

2017 ikinci sınav tarihi  4 Kasım olup, bu sınava ilk kez girebilmek için kişilerin 30 Eylül tarihine kadar kişilerin 49 saatlik eğitimi tamamlaması gerekmektedir.

Sınav girme şehir merkezlerinde artış gözükmektedir.

Sınavlara  ADANA, ANKARA ANTALYA, BOLU, BURSA GAZİANTEP,DİYARBAKIR, ERZURUM, İSTANBUL, İZMİR, SAMSUN, SİVAS VE  TRABZONDA Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı adayları bu şehirlerde sınavlara girebilmektedir.

2017 Yılı Sınav Takvimi

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire