2024 - 2025 Eğitim Takvimi

SRC Belgesi Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, TMGD Eğitimi, GMS, GMYS Eğitimi

ÜDY / ODY Eğitimleri, SRC1, 2, 3, 4, SRC5 (ADR) Belgesi, ADR Tanker, GMS / GMYS, TMGD -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi, SRC5 Eğitimi, ADR Tanker Eğitimi, SRC1 Eğitimi, SRC2 Eğitimi, SRC3 Eğitimi, SRC4 Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, ODY Belgesi Eğitimi, Gümrük Müşavirliği Eğitimi, Gümrük Müşavir Yardımcılığı Eğitimi

Aşağıda listelenen eğitim adlarına tıklayarak ilgili eğitimler, sınavlar ve belgeler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başvur butonuna tıklayarak iletişim bilgilerinizi bıraktığınızda size en kısa sürede dönüş yapacağız.  

Online Test bölümünde eğitimlere göre listelenmiş sayfadan deneme sınavları, çıkmış sınav soruları ve konularına göre ayrılmış sorular bölümlerinde cevaplarıyla birlikte ilgili mevzuat ve cezaya link yönlendirmesi sayesinde soru açıklamalarını da görebilirsiniz. 


Eğitim Adı Son Başvuru Tarihi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Yeri Kurs Süresi Başvur
ÜDY1 Belgesi ve ÜDY1 Eğitimi 1 Mart 2024 Cuma 2 Mart 2024 Cumartesi 23 Mart 2024 Cumartesi MALTEPE Başvur
ÜDY2 Belgesi ve ÜDY2 Eğitimi 1 Mart 2024 Cuma 2 Mart 2024 Cumartesi 23 Mart 2024 Cumartesi MALTEPE Başvur
ÜDY3 Belgesi ve ÜDY3 Eğitimi 1 Mart 2024 Cuma 2 Mart 2024 Cumartesi 23 Mart 2024 Cumartesi MALTEPE Başvur
ÜDY4 Belgesi ve ÜDY4 Eğitimi 1 Mart 2024 Cuma 2 Mart 2024 Cumartesi 23 Mart 2024 Cumartesi MALTEPE Başvur
SRC1 Belgesi ve SRC1 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 16 Mart 2025 Pazar Maltepe Başvur
SRC2 Belgesi ve SRC2 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 16 Mart 2025 Pazar Maltepe Başvur
SRC3 Belgesi ve SRC3 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 16 Mart 2025 Pazar Maltepe Başvur
SRC4 Belgesi ve SRC4 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 16 Mart 2025 Pazar Maltepe Başvur
ODY1 Belgesi ve ODY1 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 7 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ODY2 Belgesi ve ODY2 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 7 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ODY3 Belgesi ve ODY3 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 7 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ODY4 Belgesi ve ODY4 Eğitimi 15 Mart 2024 Cuma 16 Mart 2024 Cumartesi 7 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ÜDY1 Belgesi ve ÜDY1 Eğitimi 5 Nisan 2024 Cuma 6 Nisan 2024 Cumartesi 28 Nisan 2024 Pazar Maltepe Başvur
ÜDY2 Belgesi ve ÜDY2 Eğitimi 5 Nisan 2024 Cuma 6 Nisan 2024 Cumartesi 28 Nisan 2024 Pazar Maltepe Başvur
ÜDY3 Belgesi ve ÜDY3 Eğitimi 5 Nisan 2024 Cuma 6 Nisan 2024 Cumartesi 28 Nisan 2024 Pazar Maltepe Başvur
ÜDY4 Belgesi ve ÜDY4 Eğitimi 5 Nisan 2024 Cuma 6 Nisan 2024 Cumartesi 28 Nisan 2024 Pazar Maltepe Başvur
SRC1 Belgesi ve SRC1 Eğitimi 12 Nisan 2024 Cuma 13 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
SRC2 Belgesi ve SRC2 Eğitimi 12 Nisan 2024 Cuma 13 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
SRC3 Belgesi ve SRC3 Eğitimi 12 Nisan 2024 Cuma 13 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
SRC4 Belgesi ve SRC4 Eğitimi 12 Nisan 2024 Cuma 13 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi 13 Nisan 2024 Cumartesi 14 Nisan 2024 Pazar 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ADR (SRC 5) Belgesi ve ADR (SRC 5) Eğitimi 17 Nisan 2024 Çarşamba 18 Nisan 2024 Perşembe 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ADR (SRC 5) Tanker Belgesi ve ADR (SRC 5) Tanker Eğitimi 17 Nisan 2024 Çarşamba 18 Nisan 2024 Perşembe 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
ADR (SRC5) Temel ve Tanker Eğitimi 17 Nisan 2024 Çarşamba 18 Nisan 2024 Perşembe 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) 19 Nisan 2024 Cuma 20 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) Tanker 19 Nisan 2024 Cuma 20 Nisan 2024 Cumartesi 21 Nisan 2024 Pazar MALTEPE Başvur
TMGD RID ve IMDG Güvenlik Danışmanı Eğitimi 1 Şubat 2025 Cumartesi 3 Şubat 2025 Pazartesi 5 Şubat 2025 Çarşamba İstanbul Maltepe 42 Saat Başvur

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire