2019 - 2020 Eğitim Takvimi

SRC Belgesi Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, TMGD Eğitimi, GMS, GMYS Eğitimi

ÜDY / ODY Eğitimleri, SRC1, 2, 3, 4, SRC5 (ADR) Belgesi, ADR Tanker, GMS / GMYS, TMGD -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi, SRC5 Eğitimi, ADR Tanker Eğitimi, SRC1 Eğitimi, SRC2 Eğitimi, SRC3 Eğitimi, SRC4 Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, ODY Belgesi Eğitimi, Gümrük Müşavirliği Eğitimi, Gümrük Müşavir Yardımcılığı Eğitimi

Aşağıda listelenen eğitim adlarına tıklayarak ilgili eğitimler, sınavlar ve belgeler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başvur butonuna tıklayarak iletişim bilgilerinizi bıraktığınızda size en kısa sürede dönüş yapacağız.  

Online Test bölümünde eğitimlere göre listelenmiş sayfadan deneme sınavları, çıkmış sınav soruları ve konularına göre ayrılmış sorular bölümlerinde cevaplarıyla birlikte ilgili mevzuat ve cezaya link yönlendirmesi sayesinde soru açıklamalarını da görebilirsiniz. 


Eğitim Adı Son Başvuru Tarihi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Yeri Kurs Süresi Başvur
TMGD Tazeleme Eğitimi 20 Eylül 2019 Cuma 26 Eylül 2019 Perşembe 27 Eylül 2019 Cuma Maltepe 16 Saat Başvur
TMGD Tazeleme Eğitimi 30 Eylül 2019 Pazartesi 5 Ekim 2019 Cumartesi 6 Ekim 2019 Pazar Maltepe 16 Saat Başvur
SRC1 Belgesi ve SRC1 Eğitimi 12 Ekim 2019 Cumartesi 19 Ekim 2019 Cumartesi 27 Ekim 2019 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC2 Belgesi ve SRC2 Eğitimi 12 Ekim 2019 Cumartesi 19 Ekim 2019 Cumartesi 27 Ekim 2019 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC3 Belgesi ve SRC3 Eğitimi 12 Ekim 2019 Cumartesi 19 Ekim 2019 Cumartesi 27 Ekim 2019 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC4 Belgesi ve SRC4 Eğitimi 12 Ekim 2019 Cumartesi 19 Ekim 2019 Cumartesi 27 Ekim 2019 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi 18 Ekim 2019 Cuma 26 Ekim 2019 Cumartesi 2 Kasım 2019 Cumartesi Maltepe 64 Saat Başvur
ADR (SRC 5) Belgesi ve ADR (SRC 5) Eğitimi 19 Ekim 2019 Cumartesi 26 Ekim 2019 Cumartesi 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
ADR (SRC 5) Tanker Belgesi ve ADR (SRC 5) Tanker Eğitimi 19 Ekim 2019 Cumartesi 26 Ekim 2019 Cumartesi 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
ADR (SRC5) Temel ve Tanker Eğitimi 19 Ekim 2019 Cumartesi 26 Ekim 2019 Cumartesi 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
ÜDY1 Belgesi ve ÜDY1 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY2 Belgesi ve ÜDY2 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY3 Belgesi ve ÜDY3 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY4 Belgesi ve ÜDY4 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ODY1 Belgesi ve ODY1 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe Başvur
ODY2 Belgesi ve ODY2 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe Başvur
ODY3 Belgesi ve ODY3 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe Başvur
ODY4 Belgesi ve ODY4 Eğitimi 15 Ekim 2019 Salı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Aralık 2019 Pazar Maltepe Başvur
TMGD Sınavına Hazırlık Kampı 26 Ekim 2019 Cumartesi 1 Kasım 2019 Cuma 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 3 Gün Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) 26 Ekim 2019 Cumartesi 2 Kasım 2019 Cumartesi 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 3 Gün Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) Tanker 26 Ekim 2019 Cumartesi 2 Kasım 2019 Cumartesi 3 Kasım 2019 Pazar Maltepe 3 Gün Başvur
DGR ( Havayolu ile Tehlikeli Madde Taşımacılığı ) Eğitimi 31 Ekim 2019 Perşembe 6 Kasım 2019 Çarşamba 10 Kasım 2019 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire