2020 - 2021 Eğitim Takvimi

SRC Belgesi Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, TMGD Eğitimi, GMS, GMYS Eğitimi

ÜDY / ODY Eğitimleri, SRC1, 2, 3, 4, SRC5 (ADR) Belgesi, ADR Tanker, GMS / GMYS, TMGD -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi, SRC5 Eğitimi, ADR Tanker Eğitimi, SRC1 Eğitimi, SRC2 Eğitimi, SRC3 Eğitimi, SRC4 Eğitimi, ÜDY Belgesi Eğitimi, ODY Belgesi Eğitimi, Gümrük Müşavirliği Eğitimi, Gümrük Müşavir Yardımcılığı Eğitimi

Aşağıda listelenen eğitim adlarına tıklayarak ilgili eğitimler, sınavlar ve belgeler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Başvur butonuna tıklayarak iletişim bilgilerinizi bıraktığınızda size en kısa sürede dönüş yapacağız.  

Online Test bölümünde eğitimlere göre listelenmiş sayfadan deneme sınavları, çıkmış sınav soruları ve konularına göre ayrılmış sorular bölümlerinde cevaplarıyla birlikte ilgili mevzuat ve cezaya link yönlendirmesi sayesinde soru açıklamalarını da görebilirsiniz. 


Eğitim Adı Son Başvuru Tarihi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Yeri Kurs Süresi Başvur
TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi 24 Ocak 2020 Cuma 30 Ocak 2020 Perşembe 6 Şubat 2020 Perşembe Maltepe 64 Saat Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) 25 Ocak 2020 Cumartesi 1 Şubat 2020 Cumartesi 2 Şubat 2020 Pazar Maltepe 2 Gün Başvur
Yenileme Eğitimi - ADR (SRC5) Tanker 25 Ocak 2020 Cumartesi 1 Şubat 2020 Cumartesi 2 Şubat 2020 Pazar Maltepe 2 Gün Başvur
ADR (SRC 5) Belgesi ve ADR (SRC 5) Eğitimi 25 Ocak 2020 Cumartesi 1 Şubat 2020 Cumartesi 3 Şubat 2020 Pazartesi Maltepe 3 Gün Başvur
SRC5 Sınıf 1 Patlayıcı Madde Eğitimi 19 Ocak 2020 Pazar 2 Şubat 2020 Pazar 2 Şubat 2020 Pazar Maltepe 8 saat Başvur
TMGD Sınavına Hazırlık Kampı 7 Şubat 2020 Cuma 14 Şubat 2020 Cuma 16 Şubat 2020 Pazar Maltepe 3 Gün Başvur
ÜDY1 Belgesi ve ÜDY1 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY2 Belgesi ve ÜDY2 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY3 Belgesi ve ÜDY3 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ÜDY4 Belgesi ve ÜDY4 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 104 Saat Başvur
ODY1 Belgesi ve ODY1 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 89 Saat Başvur
ODY2 Belgesi ve ODY2 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 89 Saat Başvur
ODY3 Belgesi ve ODY3 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 89 Saat Başvur
ODY4 Belgesi ve ODY4 Eğitimi 8 Şubat 2020 Cumartesi 15 Şubat 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 89 Saat Başvur
SRC1 Belgesi ve SRC1 Eğitimi 29 Şubat 2020 Cumartesi 14 Mart 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC2 Belgesi ve SRC2 Eğitimi 29 Şubat 2020 Cumartesi 14 Mart 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC3 Belgesi ve SRC3 Eğitimi 29 Şubat 2020 Cumartesi 14 Mart 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
SRC4 Belgesi ve SRC4 Eğitimi 29 Şubat 2020 Cumartesi 14 Mart 2020 Cumartesi 22 Mart 2020 Pazar Maltepe 36 Saat Başvur
ADR (SRC 5) Belgesi ve ADR (SRC 5) Eğitimi 28 Mart 2020 Cumartesi 4 Nisan 2020 Cumartesi 12 Nisan 2020 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
ADR (SRC 5) Tanker Belgesi ve ADR (SRC 5) Tanker Eğitimi 28 Mart 2020 Cumartesi 4 Nisan 2020 Cumartesi 12 Nisan 2020 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
ADR (SRC5) Temel ve Tanker Eğitimi 28 Mart 2020 Cumartesi 4 Nisan 2020 Cumartesi 12 Nisan 2020 Pazar Maltepe 5 Gün Başvur
TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi 21 May 2020 Perşembe 30 May 2020 Cumartesi 6 Haziran 2020 Cumartesi Maltepe 64 Saat Başvur

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire