NLP - Kişisel Gelişim Eğitimleri

NLP, iş dünyasında yönetim, iletişim, motivasyon, kişisel gelişim, hedef belirleme, liderlik gibi konularda farklılaşmanızı sağlar

TUGEM Uygulamasını Google Play'den direkt indirmek için tıklayın.

NLP (Neuro Linguistic Programming) Nedir?

Nöro: Nörolojik zihin süreçlerimiz
Linguistik: Dil ve iletişim sistemleri, dili ve sözcükleri kullanma biçimi
Programlama: Bir sistemin unsurlarının belli sonuçlara ulaşmak için düzenlenmesi

Başarı sanatı NLP, kişisel performansı geliştiren, sağlıklı ve etkili iletişim kurma becerisi kazandıran bir kişisel gelişim bilimidir. NLP, nasıl düşündüğümüzü, kendimizi nasıl hissettiğimizi inceler, yaşamın her alanında mükemmeliyeti araştırır ve modellendirir. NLP, iş dünyasında yönetim, iletişim, motivasyon, kişisel gelişim, hedef belirleme, liderlik gibi konularda farklılaşmanızı sağlar.

NLP ışığında kişi, kendine güvenmeyi öğrenir ve yeteneklerini ortaya çıkarır. Motive olma, karar verme ve iletişim kurma becerilerini geliştirir, hızlı öğrenir, öğrendikleri kalıcı olur. İç çatışmaları yok ederek daha mutlu, daha başarılı ve daha aktif bir yaşam sürer. NLP’ye göre, davranışlarımızı yöneten iç dünyamızdır. İç dünyamızdaki olumsuzluklar çözülünce, bastırılmış olan özgüven, özdeğer gibi pozitif duygularımız ortaya çıkar.

NLP kısaca, beynimizi anlama ve en etkin biçimde kullanma yöntemlerini öğreten bir teknik, bilim ve sanattır. İş hayatından sosyal fobileri yok etmeye, iletişim becerilerini geliştirmekten kolay ve kalıcı öğrenmeye kadar insanın içinde bulunduğu hemen her alanda kılavuzluk eden kişisel gelişim aracıdır.

Siz de NLP tekniklerini öğrenip uygulayarak gerçek potansiyelinize ulaşabilir, kendi dünyanızda farklılaşmaya başlayabilir ve tüm hayatınıza bu ışığı yayabilirsiniz.

NLP Practitioner Eğitimi Amacı

NLP Practitioner Eğitimi ile yeni bir yola giriyorsunuz. Bu yol kendi içinize yaptığınız yolculuklardan çok öte bir yol. Bu gizemli yolda, sahip olduğunuzun farkına varır ve bunları etkin olarak kullanmaya başlarsınız. Farkındalık bilinçaltınıza işledikçe, hayatınızın nasıl kolaylaştığına inanamazsınız. NLP, dili yüksek kapasitede kullanan, zihinsel sürece odaklanan ve çok hızlı sonuç almanızı sağlayan bir teknik.

NLP Eğitimine Kimler Katılmalı?

Gerçek potansiyelinin farkına varmak isteyen, kendinde ve etrafında değişim yaratmak isteyen herkes.

NLP Sertifikası Nasıl Alınır? 

NLP konusunda dünyada en büyük yetkiye sahip otorite kabul edilen The Society of NLP'nin verdiği yetkiyle TUGEM'de katılımcılara uluslararası geçerli NLP Master Practitioner sertifikası verilir.

Hizmet verdiğimiz il ve ilçeler

İstanbul

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İzmir

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Selçuk, Torbalı, Urla, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Tire